Diskuze

4 komentáře

    Pělkomějec

    My jsme si brali dotace na tepelné čerpadla a ne na bydlení. Myslíme si, že to má určitě veliký smysl, protože když si člověk investuje do něčeho takového jako je toto, po nějaké době toho určitě nebude litovat 🙂 Nechávali jsme si ji dělat u https://mastertherm.cz/tepelne-cerpadlo/dotace/

    Pavla Gajdáčková

    Dobrý den, řešila jsem to rovněž přes ministerstvo, které daný návrh připravilo a schválilo, ale ti nikdy nepřipustí, že jejich program je špatný! Nicméně ze seznamu prvních zájemců je jasné, pro koho byla dotace opravdu určena – obce! Svůj názor jsem zde vyjádřila pouze proto, aby si čtenáři mohli opravdu přečíst, jak to je s danou dotací. Je otázka času, kdy vypukne aféra, že v těchto nově postavených bytech bydlí právě známí a rodinní příslušníci obecních funkcionářů, kteří si po 15 letech převedou zadarmo byty do osobního vlastnictví….

    Redakce

    Vážená uživatelko, těší nás vaše reakce a to i přes její nesporný temperament. Je škoda ale energií plýtvat zde. Lépe bude zaútočit na ta místa, ze kterých kontroverzní návrhy, zákony a vyhlášky přicházejí. Pokud tak učiníte, budeme jen rádi, když se pak o výsledek podělíte. Pokud platíte daně, pak jsou státní úředníci de facto vašimi zaměstnanci a není jediný důvod, proč si na ně "nedošlápnout". Přejeme vám hodně zdaru.

    Pavla Gajdáčková

    Dotace je sice super, ale jediný kdo ji může využít bude obec, která může investici zafinancovat z obecního rozpočtu. Soukromý investor nic takového nepostaví, protože z nájemného 41 Kč/m3 rozhodně úvěr na výstavbu nezaplatí!!! A hlavně nechápu,proč by měli občané s nízkými příjmy,tj. většinou s nízkým vzděláním a nízkým příspěvkem do státní kasy získat levné nové voňavé bydlení s maximálním nájemným 41 Kč/m2???!!!! Kdežto lidé ve starých, zatuchlých, plesnivých bytech budou podle "deregulovaného" nájemného platit mnohem více??? Proč se neudělá dotace na určité procento těchto bytů ve starých domech???? Jak k tomu přijdeme my, co jsme se dobře učili a makáme od nevidím do nevidím, abychom mohli platit daně a žádné výhody nezískat? Nemluvě o tom, kam ty daně jdou!!!!!!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist