Doplňky změní koupelnu k nepoznání

Hledáte pro svoji koupelnu novou, luxusní tvář s maximální funkčností a komfortem? Dolaďte interiér zrcadly, o která se nemusíte starat a barevnými poličkami. Hned začnete den svěží a plni energie.

126191-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Zrcadla jsou nepostradatelnou součástí našeho života

Masivní skříňky se zrcadlem, takzvané galérky moderní trend již dávno opustil. Díky současnému trendu vnímání koupelny jako plnohodnotného a rovnocenného partnera se výběr doplňků podřizuje nejen funkčnosti, ale i v designu. Zrcadlo bývá buď v rámu ze stejného materiálu jako nábytek, případně s integrovaným osvětlením. Oblíbené je také zrcadlo nalepené přímo v obkladu. Moderní hliníková ekologická zrcadla bez mědi či olova jsou odolná vůči korozi, ale mají jednu nevýhodu. Dají se použít jen v odvětrané koupelně.

Novinkou jsou zrcadla kombinovaná s barevným sklem Lacobel, které vytváří barevný nereflexní rám. Moderní zrcadla jsou kromě klasického rámování a elegantního fazetování zdobena také jinými způsoby. Okraje zrcadel opatřené barevným transparentním lakem vytvářejí teplé světlo.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Letošním hitem je zrcadlo s osvětlením, hodinami a senzorem, který reaguje na lehký dotyk prstu. Nespornou výhodou tohoto senzoru je, že na zrcadle již nezůstávají otisky prstů. Nad senzorem jsou umístěny elegantní světle zelené digitální hodiny. Hodiny jsou nastavitelné pomocí dvou malých tlačítek na zadní horní straně zrcadla. Nastavují se stejným způsobem jako digitální hodiny stisknutím jednoho tlačítka a pomocí druhého tlačítka se nastaví čas. Na zadní straně zrcadla je umístěna topná folie , která odmlží zrcadlo za pár minut. V nabídce je i verze s osvětlením bez dotykového senzoru.

Bytové doplňky: inspirativní fotogalerie

V čirém nebo barevném provedení se zrcadla včlení do libovolného interiéru. Nové technologie a materiály se oproti tradičním zrcadlům vyznačují až třikrát vyšší životností  a zvýšenou odolností proti poškrábání včetně agresivních čistících prostředků, což oceníme právě v koupelně. Navíc, zrcadla s tepelnými senzory údržbu téměř nepotřebují..

Pokračování článku nejdete zítra ve stejné rubrice


Autorka: Irena Forejtová
Foto: autorka a firma Ideal Standard

12.1.2009 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist