Domácí infrasauna vás zbaví metabolického odpadu a těžkých kovů

Toužíte po relaxaci, která kromě uvolnění svalů a zklidnění psychiky působí na tělo očistně? Objevte kouzlo saunování!

infrasauny-1-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: Living

Saunování je jednou z forem termoterapie, která je založená na opakovaném střídání mírné zátěže organizmu v podobě přehřátí na zhruba 39°C a následného prudkého zchlazení. Procesy, které v průběhu saunování v těle nastávají, významně přispívají k prevenci proti civilizačním nemocem, k posílení imunity, snížení únavy svalstva, zpomalení stárnutí a ke zlepšení celkové fyzické i psychické kondice. Navíc je saunování silně relaxační.

Relaxace v sauně je oblíbená především pro svoji komplexnost. V průběhu saunování dochází k hloubkové očistě těla. Uvolní se ztuhlé svalstvo, rozproudí se krevní oběh i lymfatický systém. Nastartují se procesy vnitřní očisty organizmu, ze kterého se v průběhu saunování přirozenou cestou vyplavuje metabolický odpad – zejména nahromaděné toxiny a těžké kovy. Účinky sauny si můžete vyzkoušet v mnoha wellness centrech. Pokud této formě relaxace přijdete na chuť, existuje řešení, které vám umožní dopřát tuto formu očisty sobě i celé rodině každý den. Tím řešením je domácí infrasauna.

Infrasauna má mnoho výhod. Kromě možnosti umístit ji prakticky kamkoliv, je to především velmi nízká energetická náročnost. Náklady na saunovací cyklus v infrasauně jsou srovnatelné s použitím napařovací žehličky.

Většina infrasaun poskytuje dostatečný vnitřní prostor pro pohodlné saunování a současně má tak kompaktní rozměry, že se vejde i do malého bytu. Na českém trhu můžete vybírat z široké nabídky infrasaun, od modelů pro jednoho až k zařízením pro více osob. V nabídce najdete také přenosné infrasauny.

Pokud se rozhodnete pro koupi infrasauny, doporučujeme návštěvu některého ze Sauna Center, kde budete mít možnost vybrat si z mnoha modelů. Infrasauny si zde můžete i vyzkoušet, takže si jistě zvolíte takovou, která nejlépe vyhoví vašim potřebám.

29.9.2017 12:10

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist