Dlažba na terasu bez starostí? Odolná krása na terčích

Uvažujete o vybudování či rekonstrukci terasy, balkonu nebo lodžie v patře? Dlažby s tloušťkou 2 cm vám přinesou výhody, ze kterých budete nadšeni. Nabízejí spoustu krásných designů, ale i vlastnosti jako vysoká odolnost či jednoduchý systém pokládky. To z nich činí prakticky bezkonkurenční materiál. Odborníci z M.B.KERAMIKY vám doporučují pokládku na terče, díky které dlažbu snadno rozeberete a opět složíte.

Jako náročný výšlap do kopce anebo hodiny strávené v posilovně. S nadsázkou řečeno může být výběr dlažby pro váš balkon či terasu adrenalinovým zážitkem, při kterém se pořádně zapotíte. Je totiž potřeba brát v úvahu řadu důležitých faktorů. Tím prvním je správný výběr materiálu. Dlažba totiž bude venku denně vystavena vrtochům počasí – slunci, dešti i mrazu, což volbu značně omezuje. Z jakých možností můžete například vybírat?

přírodní dřevo

Je krásné, ale na terasách a balkonech patří k těm nejnáročnějším materiálům na údržbu. S výjimkou drahých exotických dřev se musí pravidelně impregnovat. Slabou stránkou je nízká odolnost vůči vodě či dřevokazným houbám a časem může popraskat.

betonová dlažba

Je klasikou, ale výběr designů je omezený. Je nutno ji pravidelně impregnovat, v opačném případě může dojít ke zvýšení její nasákavosti a špinění.

1cm keramická dlažba

Je velmi odolná vůči vlivům počasí a nabízí řadu hezkých designů. Nižší cena, ale pokládka je dražší a složitější. Dlažba se vždy musí lepit.

2cm keramická dlažba

I při střídání extrémních teplot si po dlouhá léta zachovává stejný design. Je odolná vůči chemikáliím a snadno se čistí. Je sice dražší, ale pokládka je jednoduchá a výrazně levnější než pokládka lepením.

Odborníci radí: Myslete na pokládku

Ptáte se, jaký materiál bude pro vaši terasu či balkon ideální? M.B.KERAMIKA vám doporučuje 1cm nebo 2 cm keramickou dlažbu. Aby vás za pár let nečekala kompletní rekonstrukce, je důležité zvážit i systém pokládky. 1cm keramické dlažby je potřeba lepit, což sebou nese řadu rizik. Jediná chybička, jako například nedostatečně precizně provedená izolace, dilatace či špatné zaspárování, mohou časem vést až k znehodnocení celého díla a drahé opravě.

Vždy se dostanete k hydroizolaci

Naproti tomu keramická dlažba o tloušťce 2cm nemá při venkovním použití žádné zápory. Dlažbu snadno položíte a rozeberete. Jak? Tak, že ji jednoduše postavíte na šikovné plastové podložky – terče. Dlažba na terasu nebude spojena s hydroizolační fólií a při jakémkoliv jejím poškození ji snadno opravíte. Skvělou zprávou tedy pro vás je, že nikdy nebudete bourat a platit nákladnou opravu. O dalších výhodách 2cm dlažeb se dozvíte v příručce, kterou pro vás připravil tým společnosti. Zjistíte, jaké venkovní dlažby jsou na trhu, jejich cenové rozpětí, kam se jaká dlažba hodí a další zajímavosti.

Terče pro dokonale rovnou dlažbu

Terče na pokládku 2 cm dlažeb jsou špičkou a trendem v oboru. Systém pokládky je speciálně navržen pro suché kladení dlažby na terasách, či balkónech, kde tato konstrukce zajišťuje plynulý odtok vody i při extrémních srážkách. Toho dosáhnete větším spádem podkladu. Díky výškově nastavitelným terčům však bude vaše dlažba na terasu dokonale vodorovná. Chcete se na cokoliv zeptat? Kontaktuje online poradenské centrum M.B.KERAMIKY, určené pro zákazníky z celé České republiky. Odborníci firmy se vám v pracovní době ozvou obratem.

Když řešíte každý centimetr navíc

Keramická dlažba určená na terče má pouhé 2 cm (oproti 4 cm betonové) a váží cca 45 kg/m2. Lze ji tak použít na místa, kde řešíte každý centimetr navíc ve skladbě podlahy. 2cm dlažba zatíží balkon či terasu v patře méně. Navíc existuje v mnoha krásných barvách a designech – od imitace dřeva, přes dekor betonové stěrky až po dokonalé napodobení kamene. A skutečně je z čeho vybírat, protože M.B.KERAMIKA má nejširší nabídku 2cm keramických dlažeb na našem trhu a řadu z nich má skladem k okamžitému odběru. Základní přehled si udělejte na Terasy a venkovní dlažby.

Kontaktujte špičkové odborníky

Hledáte ještě něco dalšího? Kromě 2cm dlažeb jsou „specialitou“ firmy i velkoformátové obklady a dlažby, dlažby s imitací dřeva, nebo luxusní obklady a dlažby. Těší se na vás tým mladých lidí, kteří svou práci dělají srdcem. A neustále se školí, aby vám mohli poradit nejlépe, jak umí. Zkuste se na cokoliv zeptat a přesvědčit se o tom sami…

Kde M.B.KERAMIKU najdete?

Má pět poboček v Prostějově | Přerově | Znojmě | Svitavách | Brně.

Provozuje online poradenské centrum pro zájemce z celé ČR – online chat na stránkách | rychlou pomoc

www.mbkeramika.cz, tel.: +777 746 852

11.7.2018 11:50 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist