Dětské pokoje – inspirace pro vás

Časům strohých dětských pokojů s jedním plakátem kresleného hrdiny už dávno odzvonilo. A je to dobře. Teď ale často stojíme před problémem, jak do interiéru dětského pokoje zakomponovat všechny ty obrázky Transformerů, Hello Kitty a dalších hrdinů dětské říše, pestré barvy a  nábytek tak, abychom dětem vytvořili útočiště, kde budou rády trávit čas.

131860-1100x618.jpg Celá galerie 35 Zdroj: archiv redakce

Obchody jsou plné hraček a reklamní bloky dopoledních vysílání v televizi útočí na naši peněženku. Určitě s námi budete souhlasit – odolat smutným pohledům ratolestí je velmi těžké, a tak často koupíte i to, co jste si už předem zakázali. Pokud se vaše dítko trochu vyhraňuje a dává přednost určitému zájmu, máte téměř vyhráno.

Pak už nic nestojí v cestě, připravit mu pokojíček podle jeho představ. Nabídka v obchodech je pestrá,  snadno ale můžete narazit na velmi příznivou cenu, která bude v kontrastu s kvalitou. Levný nábytek se snadno oprýská a poškrábe.  Pokud zařizujete pokojíček pro malé dítě, je cenově výhodnější koupit kvalitní nábytek, který bude s dítětem růst a dlouho vydrží a pohádkovou atmosféru vyladit výmalbou, samolepkami na zeď, hračkami, nebo třeba stropem plným hvězd.

Velká inspirativní fotogalerie dětských pokojů

detsky-pokoj34.jpg

Zdroj: archiv redakce

Ve fotogalerii najdete spousty fotografií dětských pokojů z celého světa. Doufáme, že vám pomohou vytvořit ten nejkrásnější dětský pokojíček pro vaše děti.

Sabrina Harisová
Foto: home-designing.com, digsdigs.com
 

14.9.2012 1:04

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist