Designové střípky ze světa nábytku – novinky 2013

S novým rokem designéři představují své výtvory a doufají, že jsou tak originální, že si jich všimne buď nějaký vlivný magazín o bydlení nebo celebrita, která je použije při svém focení nebo natáčení videoklipu. My jsme si jich všimli a vy se teď na ně můžete podívat.

121116-1100x618.jpg Celá galerie 32 Zdroj: archiv redakce

Je pravda, že i když ne všechny návrhy, se kterými jsme se v poslední době setkali, byly praktické a využitelné pro styl bydlení většiny z nás, musíme uznat, že kreativita se jim upřít nedá. V naší fotogalerii najdete novinky z konce minulého a začátku tohoto roku, které stojí za prohlédnutí. Věříme, že vás, stejně jako nás, dostane neuvěřitelný koncept vany, která se jedním tahem promění v koupelnové umyvadlo. Takovou vychytávku si dokážeme představit i v prostornější panelákové koupelně. Dále se nám velmi líbil pokoj ve tvaru dýně, který se dá úplně uzavřít. Jeho využití vidíme například jako pracovnu v loftovém bytě, kde si majitel pro sebe získá tiché místo na práci.


Pracovní stůl navržený a pojmenovaný podle hry Tetris je vlastně velmi nápaditým kouskem nábytku, který šetří místo. Pokud nebudete chtít pracovat, stačí, když jeho vyčnívající části zatlačíte zpět dovnitř a máte hezkou bílou poličku, která vám v ničem nevadí. Příznivci pohyblivých obrázků určitě nadchne televizní postel, která v sobě opravdu skrývá vysouvací obrazovku. Chtělo by to ještě miniledničku a minibar a pak už vás z posteleopravdu nikdo nedostane.

Designové bydlení: inspirativní fotogalerie


Nábytkem, který nás velmi okouzlil, bylo jednoznačně labutí křeslo. Nedokážeme si sice představit jeho využití, protože nevypadá moc pohodlně, ale na jeho tvary a zpracování se dá dívat hodiny:-)

Užijte si prohlídku naší fotogalerie
Sabrina Harisová
Foto: beautifullife.info, fresh-interior.com

18.1.2013 4:01

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist