Designové a praktické doplňky do kuchyně

V kuchyni je nutné mít všechno při ruce a pokud možno bychom zde měli být obklopeni vším praktickým. To, že je něco praktické však nemusí nutně znamenat, že to bude nudné. Naopak!

120329-1100x618.jpg Celá galerie 20 Zdroj: archiv redakce

Citronová problematika je nevyčerpatelným tématem pro všechny kuchaře a hospodyňky. V zoufalé touze dodat blízkým strávníkům v jídle či nápoji nějaký ten vitamin C si buďto zapláčou bolestí, dostane-li se jim agresivní šťáva do drobných ranek a záděrek anebo zapláčou nad ulepenou kuchyní, potřísněnou sladkokyselou tekutinou.  Tak s tím už je definitivně konec. Podívejte se na naše designové cool věcičky a zlepšováčky do kuchyně.

Kuchyňské linky: inspirativní fotogalerie

Například silikonový obrácený pohár, který může zprvu působit jako dekorace má ve skutečnosti fenomenální funkci – bez jakéhokoliv strachu z potřísnění či ztráty vzácné vitaminové bomby, snadno vymačkáte citron i limetu.

K podobným účelům slouží také citrusová sada, jak jinak než na citrusy. Nevyžaduje téměř žádnou hrubou sílu. Ovoce jen naříznete v horní části nožem a pak už je šroubujete a silikonovéspirály se postarají o správný směr toku šťávy.

Od citrusů se přesuneme na mrkvové téma. Mrkev je zdravá a často používaná ingredience, ale očistit ji tak, aby se vaše ratolesti sami dožadovaly chroupání syrové mrkve, to je nadlidský úkol. Tedy až doposud byl. Teď můžete děcka zapojit se slovy „ostrouhej si mrkvičku“.

Krásným detailem každého jídelního stolu jsou, jak jinak než kořenky. Slánkapepřenka mají tolik podob, že se snad ani nedají spočítat, nicméně pro vaši inspiracipobavení jsme jich několik vybrali do naší galerie.

Bytové doplňky: inspirativní fotogalerie

Lucie Sýkorová

Foto: design-milk.com, trendir.com, kitchencoolthinx.co.uk, avichaitadmor.com

21.3.2013 3:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist