Designováno pro vaše zapomínání

Termín „design“ je širokou veřejností vnímán opravdu různě a mnohdy je přídavné jméno „designový“ chápáno jako označení věcí, které nejsou určeny tzv. pro běžného či obyčejného člověka. Design je tedy mylně vnímá jako exklusivita, jako výstřednost pro několik málo příslušníků jaké si blíže neurčené elity. Ale stačí se podívat blíž a toto chybné mínění se rozplyne jako pověstná pára nad hrncem. Hledáte doma často vaše klíče? A nemůžete je pak najít?

„A Key Thing“, tedy velmi volně přeloženo „(U)pamatovák na klíče“ je dílem dánské designérské dvojice Thomase Brinch-Mollera a  Jacoba M. Lunda, kteří spolupracují pod hlavičkou známého ateliéru DOK54. Oba autoři patří k čelním představitelům soudobé dánské designové tvorby, která svým významem již dávno přesáhla hranice severu Evropy a stala se jedním z trendů.

Moderní designové interiéry – Velká fotogalerie

„A Key Thing“

(U)pamatovák na klíče, možná lépe „Myšlenka na klíče“ nepostrádá nápad, humor, eleganci a stejně tak rozměr svého praktického upotřebení. Tento malý a užitečný doplněk obytného interiéru je vtipným výsledkem úvahy nad možnostmi zlepšení uživatelského komfortu bytu. A zapomínání klíčů je sice detail, ale někdy velmi podstatný.

A Key Thing je možné získat na adrese studia DOK 54.

Red.
Foto: DOK 54.

6.4.2009 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist