Designér řešil detaily v bytě, podívejte se jak

Pokud si objednáte designéra či designérku, správně očekáváte, že navržené řešení bude respektovat celý interiér. Platí to jak o celkové koncepci vašeho bytu, o volbě barev, tak i o takových detailech, jako je např. sladění záclonové tyče a ramen lustru. A právě to je náš případ. Podívejte se, jak to vypadá v praxi.

Situace

V interiéru, kam byla povolána designérka Martina Andělová, již byt instalován lustr, jehož tvary, materiál a celkový design bylo potřeba sladit a nejlépe přímo zopakovat ve tvarech a materiálu záclonové tyče. Z detailu obrázku je patrné, nakolik byl výběr přesný.

Materiál dekorační látky

Dekorační látka volně splývající po stranách okna slouží jen jako ozdoba a nejde tedy zatáhnout. Její dekorativní charakter je umocněn stejnobarevným ubrusem na jídelním stole. Jak ubrus, tak i dekorační látka okna jsou vyrobeny z jednoho materiálu.

Moderní designové interiéry – Velká fotogalerie

Řešení závěsného systému

Zde je nejvíce kontroverzní prvek celého designu. Pro zavěšení záclony a závěsu byla použita jen jedna záclonová tyč. Volnost výběru zastínění okna je tedy velmi omezena a záclony i závěsy se posouvají spíše do roviny dekorativního předmětu. Okno totiž bylo opatřeno ještě horizontálními žaluziemi, které jejich praktickou roli zcela nahradí .

Red.

Zpracováno z materiálu Ing.K.Smejkala a www.zaclona.cz

4.4.2008 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist