Diskuze

3 komentáře

  Fr_von_Dr

  4. rok chodíme ulicí pokálenou drůbeží(dříve kachny a husy cca 50 – nyní 40 slepic), čicháme zápach tlejícího masa z vyvržené divočiny(je myslivec), kupujeme pasti na myši (na poli skladuje tlející hromadu obilí), parkuje na místě, kde sekám obecní trávu (před domem má hromadu bordelu-zábor obecního pozemku), kolem plotu chovu slepic byla mezi 3 ploty natažená pytlácká železa. Když se ozveme, tak nám „obsoused“ rozjezdí kvetiny a trávník před domem, na obecním pozemku, o který se obec nestará nebo zablokuje vjezd popelářů do slepé ulice (kde bydlíme) , honí autem po ulici kočku sousedky. Nikdo mu nic neřekne, protože se ho všichni bojí – je myslivec tedy je ozbrojený. Po poslední žádosti o uzavření drůbeže, aby nám nekálela na chodník a do vjezdu na pozemek, nacouval autem do manželky. Protože se ale nic nestalo – jen postrčení, tak dle současných zákonů musíme čekat až se opravdu něco stane.

  lukaš

  Stavební úřad, krajský stavební úřad, MMR, ombudsman, Policie ČR nikdo Vám nepomůže, když vám soused staticky poškodí objekt, který po tomto zásahu již hrozí zřícením. Výše uvedené instituce také nevidí žádný problém, když si soused na VAŠEM pozemku postaví svoji stavbu, samozřejmě bez vašeho souhlasu a bez stavebního řízení a tato stavba je pak zapsána do katastru. Soudit se sice můžete, ale protože soud I. stupně a odvolací soud jsou finančně zainteresovaní rozhodnout protizákonně ve prospěch souseda, který NA TO MÁ, tak opravdu nic nezmůžete. Jediným řešením pak je, a už se to opravdu začíná množit, zápisem do černé kroniky a krimi zpráv.

  vera

  Nevím, jakého jste měl kdy souseda. Ovšem, když je ten soused to, co já mám vedle sebe, to bych vám přála. A nedovoláte se nikde a ničeho.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist