Dalejské výhledy

Jedním z nejzajímavějších stavebních projektů na území hl. města Prahy je projekt „Rezidence delejské výhledy“. Jeho předností je blízkost přírodního prostřední Dalejského a Prokopského údolí. Orientační cena jednoho čtverečního metru je 65 000Kč, byty se nabízejí v dispozici s kuchyňským koutem.

Projekt nabízí 76 bytů o velikosti 1+kk až 4+kk (33,7 – 100,4 m2). Některé jsou vybaveny balkony nebo terasami  o velikosti 4,5 a 183,3 m2. Dále je k dispozici  62 garážových stání, sklepy a v přízemí také předzahrádky.

Bydlení ve stylu „příměstské bydlení“

Projekt nenabízí komfortní městské bydlení s bezprostředně dostupnými službami a ostatní občanskou vybaveností, za nákupy, lékařem a nebo kulturou či vzděláním je potřeba cestovat MHD nebo vozem. Protiváhou a významnou hodnotou tohoto bydlení je však blízkost přírodní krajiny Dalejského a Prokopského údolí, které jsou častým výletním cílem obyvatelů Prahy.

Projekt „Rezidence dalejské výhledy“  bude realizován spol. Ekospol na jihozápadním okraji Prahy, jižně od Smíchovské ulice, která vede z Řeporyjí směrem na ulici Jeremiášovu. Vozem z centra města  trvá cesta přibližně 20 min, MHD pak cca 40 min. Stanice metra Lužiny je dostupná po cca 15 minutách chůze. Nejbližší nákupní zóny jsou na Smíchově (Nový Smíchov), kam je možné se pomocí MHD dopravit za cca 30 minut, vozem pak bude doba cestování přibližně o polovinu kratší, a nebo na Zličíně, který je vzdálen (stanice metra) přibližně 5 minut jízdy vozem, cca 25 minut MHD.

Red.
Foto Ekospol

28.4.2008 10:40

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist