Cool postel v designu ptačího hnízda

Chystáte se „vylétnout z hnízda“ anebo naopak „rodinné hnízdečko“ budujete? A že ještě nemáte geniálně bláznivou postel v designu ptačího hnízda Bird’s Nest…?

129705-1100x618.jpg Celá galerie 7 Zdroj: archiv redakce

Každý, kdo si libuje v cool trendech a řadí se mezi příznivce lenošení by měl tohle zkrátka alespoň vidět, když ne rovnou vlastnit. Představte si realistické obří ptačí hnízdo o rozměrech kolem 4,5 metru, kde jsou místo polštářů pohodlně usazena měkoučká „vejce“ mezi  pohodlnými, zelenými „listy“ a uprostřed všeho VY (a šeredně se vám nechce vstávat).

Postele – inspirativní fotogalerie

Ne, není to úvod do psychoterapie. Pro šťastné vlastníky této futuristicky naturální postele je takové vstávání pravděpodobně každodenní boj.  Obří vejce a již zmiňované, lístky jsou  ve skutečnosti maximálně pohodlné polštářové pytle, které byste se nemuseli zdráhat použít i jako solitérní sedací vaky.

O tom, že v Bird’s Nest se spinká jako na obláčku není pochyb, ale její tvůrci z agentury O *GE CreativeGroup ji vřele doporučují i všem volnomyšlenkářským managerům, coby nápaditou pohovku či válendu do kanceláře. A proč by také ne, vždyť na Bird’s Nest může pospolu hnízdit až 16 osob. 


Pakliže tedy máte zhruba 15,000 $, které můžete postrádat a vaše kancelář, ložnice nebo obývák mohou směle konkurovat přistávací runway národního letiště, tak skutečně neexistuje důvod, proč si tuto designovou pecku neobjednat.  

Postele jsou k dostání v několika různých velikostech (obří, o něco méně obří a obrovská):-). Puntičkáři si mohou dokonce zvolit i barvu větviček…. totiž pardon, odstín dřevěného korpusu. A ti z vás, kteří si pohodlné hnízdiště pro tentokrát nechají ujít nám alespoň jistě dají za pravdu v tom, že postele Bird’s Nest jsou jednoduše fenomenálním dílem s promyšleným komfortem využití a vtipným nápadem.

Lucie Sýkorová
Foto: dailymail.co.uk, inhabitat.com, oge-group.com, woohome.com

6.3.2013 12:51

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist