Cool kuchyně od mladých nadějných designérů

Možná jste už zaslechli slovíčko „cool“, které úspěšně plní rozhovory mladých a stránky módních časopisů. Cool, kromě významu chladný, znamená slangově trendy nebo „huuustý“. Takže, jak vypadají cool kuchyně od mladých nadějných designérů?

Co taková cool kuchyň musí splňovat? Nejdůležitější je design a až po té funkčnost. I když některým designovým kouskům snadno prominete, že musíte ke dřezu udělat o tři kroky více. Dále je to neotřelost kombinací a barev, popřípadě atypicky tvarované spotřebiče. V naší galerii například najdete i příklad minimalistické kuchyně, která se dá rozložit a složit, případně přetvořit na malou jídelnu.

Chcete- li  oživit design vaší  kuchyně a vnést do svého interiéru také trochu toho „cool“ efektu, nemusíte ji hned celou přestavět. V mnoha případech to ani nelze, protože jste limitováni prostorem nebo penězi. Co ale můžete, je přestat kupovat klasiku, co se nádobí a spotřebičů týče a porozhlédnout se po designových vychytávkách, které nemusí být vždy drahé. Pokud máte rádi koření a rádi je vystavujete, na trhu jsou k dostání kořenky mnoha zajímavých tvarů a funkcí, které opravdu přinesou cool efekt. Dokonce k nám přicházejí i levitující kořenky, které  se činností vzájemně  se odpuzujících magnetů vznášejí.

Moderní designové interiéry – Velká fotogalerie

Použijte barvy, které se vám vždy líbili, ale říkali jste si, že jsou moc zářivé. Pokud je použijete  v akcentech, doplňcích nebo obkladech, dostane kuchyň nový, moderní vzhled. Pořiďte si samolepící tapetové ornamenty, které můžete nalepit na několik skříněk a zpřetrhat tak stále se opakující design.

Máte na podlaze lino? Co kdybyste tentokrát místo vzoru ala plovoucí podlaha, koupili lino s barevnými cákancy, popsané nápisy, s květinami nebo s orientálním vzorem?

Možná, že malé změny, které uděláte, nebudou dost cool pro ostatní, ale budou cool pro vás. A o  to jde především.

Sabrina Harisová
Foto: furnicraft.info, bestinteriorhome.com, batamhousing.com, decor.lux-interior.com

28.8.2010 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist