Co přinesl právě končící týden?

Jak dostat z problémů zadluženou domácnost a nebo jak si vybrat ty správné „slušivé“ barvy do nové koupelny? Jak ji vybavit, co se zimní zahradou, jak si zařídit venkovní osvětlení domu? Je to mnoho otázek, ale čeká na vás ještě více odpovědí.

124642-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Když se domácnost dostane do problémů a nemá např. na nájem, nebo na uhrazení služeb, nemusí být na vině vždy jen nedbalost, lenost nebo neochota pracovat. V Olomouci je otevřená poradna na pomoc předluženým domácnostem a dokonce funguje zdarma, tedy bez přímé platby směrem od klienta. Je to příjemní zjištění přicházející v okamžiku, kdy u lékaře budou platit i novorozenci.

Mimochodem, víte, že člověk stráví v uměle vytvořeném prostředí neuvěřitelných 70 až 90 % života? Tím umělým prostředím je míněno vše, co člověk vlastní rukou stvořil, tedy např. domy, do kterých oknem proudí životodárné sluneční světlo. A má-li být takové okno, zejména pak střešní, po všech stránkách v pořádku, pak je potřeba se na jeho výběr řádně připravit. Přirozeného světla bude navíc v nadcházejícím období stále méně a tak jej budeme muset nahrazovat světlem umělým, a to nejen v interiéru, ale např. na přístupových a komunikačních cestách, kterými se dostáváme do svého rod. domu.
A když už se na podzim a v zimě nedá pobývat v obytném exteriéru, tedy např. venku na zahradě, tak pak je možné udělat si zahradu doma, doma v teple a ven se jen dívat. Mluvíme zkrátka o zimní zahradě, která je velmi příjemným zpestřením každého domu či bytu.

Neměli bychom ale zapomenout ani tu „normální“ zahradu, třeba právě proto, že budou dušičky a nebo také „helloween“ .

Příjemný týden Vám přeje redakce

Red.
foto archiv

27.10.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist