Co přinesl právě končící týden?

Pořizovat koupelnu není jednoduché, je tolik variant a možností… Mít takové starosti je ale vlastně příjemné, protože to znamená, že člověk má kam takovou koupelnu umístit a že tedy tzv. bydlí. Pak už si může lámat hlavu i s tím, jestli takové víno patří do takové či jiné skleničky a nakolik je nevhodné jíst mušle rukama.

Luxusní zboží láká hned dva typy lidí. Jednak jsou to ti, kteří mají dostatek peněz a mohou si vysoký standard dovolit, a druhá skupina pak na takovou životní úroveň pohlíží jako na odznak stavovské příslušnosti a jsou ochotni obědvat v bufetu, kam ale blahosklonně přijedou svým velkým autem a ruce se jim lesknout zlatými prsteny. Dokonalé služby jsou jako dobré víno a jsou lidé s penězi, kteří si spletou pivo se šampaňským. Nicméně, naučit se zacházet s příborem a umět si vybrat správnou sklenici není až zase takový problém, i když dobré pití bude dobré i z plastikového kelímku. Stačí mít dostatek fantazie a představit si, že na místo plastu člověk dřímá v ruce např. elegantní křišťálovou sklenici. Představivost, a to v prvé řadě prostorovou, bude ale potřebovat zejména zájemce o novou koupelnu a podobné nároky na imaginaci klade vlastně jakákoliv snaha po vkusném vybavení interiéru, zvláště, má –li být např. v populárním tzv. francouzském stylu.

Můžete si však představovat cokoliv, ale pokud nebudete mít peníze na byt, zůstanete jen u toho snění. Na legální bydlení v centru Prahy vám postačí 500 000Kč, je ale potřeba si dát pozor.

Možností je více, banky lákají na své v uvozovkách nové produkty a říkají tomu „podzimní nabídka“.

Nezapomeňte při tom všem na svou zahradu.
Krásný víkend a příjemný start do nadcházejícího týdne
Red.
13.10.2007 12:00
Více o tématu: bytkoupelnaPrahavíno

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist