Chystáte halloweenskou párty – máme pro vás inspiraci

Sezvali jste přátele na halloweenskou párty? Máte v plánu uspořádat rodinnou večeři anebo chystáte nějakou oslavu s podzimní tématikou? Vytvořte si doma nebo na terase krásnou tabuli pro spolustolovníky a inspirujte se v naší velké fotogalerii, kterou jsme pro vás pro tuto příležitost připravili.

122332-1100x618.jpg Celá galerie 99 Zdroj: archiv redakce

Podzimní párty by se měla odehrávat mezi jasnými oranžovými a žlutými barvami, se svíčkami na stolech, v příjemném a útulném prostředí. A samozřejmě, že nesmějí chybět v tomto období všudypřítomné dýně. Ať už si pozvete jakékoli množství hostů, měli by se u vás cítit dobře a pohodlně, tomu přizpůsobte velikost dekorací hlavně na slavnostně prostřené tabuli, aby je neomezovala například při jídle nebo při konverzaci.

Na výzdobu nemusíte utrácet mnoho peněz, vystačíte mnohdy s pěknými přírodními dekoracemi ze své zahrady anebo s krásně vybarvenými listy, které jste nasbírali při podzimní procházce. Mohou vám posloužit nejrůznější ořechy, šišky, bobule, některé druhy zeleniny a ovoce.

Jednoduché svícny si můžete vyrobit z pěkně vybarvených jablek, do kterých uděláte otvory na čajové svíčky. Je to dekorace velmi efektní a přitom finančně nenáročná. Jiný typ svícnů získáte tak, že do skleněné nádoby vyloupete zralá zrna kukuřice a na ně postavíte svíčky v barvě, která bude s kukuřičnými zrny a další výzdobou ladit. Podívejte se na některé ze skvělých nápadů níže a můžete začít se zdobením vašeho domova na party!

A podzim už ovládl už nejen přírodu, zahrady a parky, ale i váš interiér. Po večerech si přitápíte v krbech, sledujete za okny padající listí a doma si chcete připadat příjemně a útulně. Takže výzdobu nešetřete a vyzdobte i svůj dům zvenčí. Připravte návštěvám, ale i sobě milé přivítání při každodenním návratů domů. Ke vchodu postavte několik nádob s chryzantémami například ve zlatavé barvě květů, vydlabejte pár dýní různých velikostí a opatřete je vevnitř svíčkami. K sehnání jsou i takové, které hoří bez klasického plamene. Do mísy nasypte šišky ze stromů, co máte na zahradě, přidejte pár kaštanů nebo žaludů či ořechů a dokonalá dekorace je hotová. Nic náročného, ale vše hezky upravené a sladěné, tak má správná dekorace vypadat.

V naší fotogalerii najdete různé nápady v různých stylech – moderní, rustikální, minimalistické a tradiční, užívejte si a nechte se inspirovat!

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: digsdigs.com

10.10.2013 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist