Chcete změnit exteriér svého domu? Čtěte dál a inspirujte se!

Při renovaci domu je v mnoha případech exteriér odsunut na druhou kolej. Neměli byste ji však zanedbávat.

4-living.cz_titulka-1100x618.jpg Zdroj: elements.envato

I když trávíte celoročně více času uvnitř než venku, vzhled exteriéru je stejně důležitý. Pokud chcete ze svého pozemku vytvořit oázu klidu, pusťte se do práce. Můžete se rozhodnout pro větší a nákladnější změny, ale někdy stačí jen upravit trávník, přetřít oplocení nebo odstranit léta nahromaděný nepořádek, jako jsou staré zahradní židle nebo rozbité květináče. Ale pojďme se bavit o dražších projektech.

Vylepšená fasáda

Než začnete, je třeba zvážit materiál stěny. Použili jste k izolaci polystyren eps, nebo máte dřevěný dům? Nechte si poradit od odborníků a vyberte si materiál a technologii pro aplikaci fasády. Můžete se rozhodnout mezi fasádní omítkou, přírodním nebo umělým kamenem, cihlami nebo fasádním porcelánem. Změna fasády dodá vašemu domu zcela nový a moderní vzhled a zlepší celkový dojem z vaší nemovitosti.

Automatická brána

Automaticky ovládané brány jsou skvělým způsobem, jak posunout exteriér vašeho domu na vyšší úroveň. Záleží jen na vás, zda si vyberete moderní nebo klasický design. Kromě zlepšení estetického vzhledu se zvýší i vaše bezpečnost a pohodlí. Nemusíte vždy vystupovat z auta a zavírat bránu. Stačí vám k tomu jen dálkové ovládání.

 Chodník vhodný pro krále

Pokládka dlažby na záhradu je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při budování exteriéru. Okrasné rostliny můžete vytrhat a na jejich místo vysadit nové, ale dlažbu tak snadno nevyměníte. Před pokládkou dlažby si všimněte povrchu pozemku. Ujistěte se, že se nikde nepropadá. Pokud ano, může být příčinou upchatá kanalizácia v záhrade. Vyřešte případné problémy a poté zvolte typ a barvu dlažby.

23.9.2022 2:38 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist