Při rekonstrukci malých prostor oceníte vlastnosti dveřního skládacího pouzdra

Bojujete doma o každý centimetr, a tak jste se rozhodli pro posuvné dveře, které se zasouvají do „pouzdra“ ve zdi? Instalace toho pouzdra není žádná velká věda, tak (jste-li manuálně zruční) se do toho můžete pustit sami. Například skládací stavební pouzdro PROFIKIT oceníte právě v případech, kdy provádíte rekonstrukci v malých prostorech s horší přístupovou cestou, což se týká třeba […]

14stavebni_pouzdro_profikit_zdroj_jap_future-1-1100x618.jpg Celá galerie 17 Zdroj: JAP Future

Bojujete doma o každý centimetr, a tak jste se rozhodli pro posuvné dveře, které se zasouvají do „pouzdra“ ve zdi? Instalace toho pouzdra není žádná velká věda, tak (jste-li manuálně zruční) se do toho můžete pustit sami. Například skládací stavební pouzdro PROFIKIT oceníte právě v případech, kdy provádíte rekonstrukci v malých prostorech s horší přístupovou cestou, což se týká třeba panelových domů s úzkými chodbami. V těch se totiž s klasickým stavebním pouzdrem obtížně manipuluje. A jak na to, to se dozvíte v tomto článku.

Co byste měli vědět, než se do toho pustíte

Stavební pouzdro PROFIKIT je určeno pro sádrokartonové příčky s dokončenou tloušťkou 100 a 125 mm a usazuje se na něj klasická dřevěná obložka. Je vyráběno pro jedno dveřní křídlo se standardní výškou průchodu 1970 a 2100 mm a šířkou od 600 do 1200 mm, a také pro dvoje jednokřídlé zasouvací dveře se synchronním pojezdem s šířkou průchodu od 1250 do 2450 mm.

Jak sestavit skládací stavební pouzdro PROFIKIT?

Pouzdro PROFIKIT je dodáváno v demontovaném stavu. Jeho konstrukce je však připravena tak, abyste ho snadno pomocí předem připravených spojů, které do sebe stačí jednoduše zasunout a zacvaknout. Nepotřebujete žádný spojovací materiál ani vrtačky a šroubováky.

Montáž krok za krokem

 

Výhodou tohoto pouzdra je kromě odlehčené konstrukce, malé velikosti transportního balení a snadného sestavení také jeho kompatibilnost s dveřmi všech materiálů od všech výrobců bez omezení.

 

22.8.2019 5:30 | autor: Ivana Kukalová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist