Chcete ušetřit? Nechte si zateplit okna výměnou skel za dvojskla

Je vám doma zima? A poplatky za energie jsou děsivé? Máme pro vás řešení! Vyměňte okna za nová, nebo…? Je možné ušetřit, snížit rosení oken a hluk v domě a to bez bourání a nepořádku?

Dobře… začneme trochu realisticky. Výměna oken je poměrně finančně náročná záležitost, ale pokud by šly vyměnit pouze skla, tak by to bylo mnohem lepší, že ano? A ono to jde! Po finanční stránce to vyjde levněji o více, než 50%, oproti výměně oken za nová. A to už je znatelný rozdíl. Tak si pojďme ukázat, o co vlastně jde.

Jestliže máte okno kastlové (špaletové) nebo šroubované (panelákové) – okno se zateplí tak, že vnější sklo vyměníme za izolační dvojsklo. Kvalita skla se z původního součinitele prostupu tepla U = 3 – 3,5 W/m2K tímto sníží na U = 1,1 W/m2K, což je standard u nových plastových oken s dvojskly. Sklo se do křídla uchytí pomocí speciálního plastového profilu. Montáž se provádí u zákazníka, je rychlá bez bourání a nepořádku a může se dělat i v zimních měsících.

Pro případ, že je plastový profil nevyhovující, což je především u památkově chráněných objektů, je možné dvojsklo osadit do vyfrézované drážky. Tím se zachová původní vzhled celého okna i přes kvalitní izolaci. V tomto případě je potřeba okenní křídla odvézt do dílny, kde se mohou kompletně zrepasovat.

Mnoho lidí řekne, že u starých oken nám fouká mezi rámem a křídlem, tak proč dvojsklo? Sklo nám u oken tvoří přes 80% plochy, která se zaizoluje právě výměnou za kvalitní dvojskla a mezery mezi rámem a křídlem se vyřeší montáží těsnění. Vždyť i u nových oken máme těsnění.

Plastové okno a eurookno se zateplí výměnou původního dvojskla za kvalitnější dvojsklo, které bude pokovené nebo za trojsklo. Pokud nám to profil nedovolí, použijeme tzv. HEAT MIRROR – tepelné zrcadlo, což je trojsklo o váze dvojskla s tepelnou propustností U = 0,6 W/m2K.

U střešních oken je to obtížnější, protože na oknech umístěných u stropu se na nich sráží veškerá vlhkost. Proto se tam Heat Mirror doporučuje nejčastěji.

V tomto krátkém článku jsme si trochu vysvětlili, o co vlastně jde. Zateplování oken nám ušetří peníze za teplo a zvýší domácí pohodu v bytě i rodinném domě.

A má to další výhody!

V letních obdobích nám částečně kvalitní skla zabrání přehřívání místností od sluníčka. V zimě se zase snižuje rosení oken až o 95%, což životnost okna prodlužuje a celkově se zlepší protihlukové vlastnosti okna. Navíc po řemeslnících bude minimální nepořádek.

A co ještě nabízíme?

Vaše okno může dostat nový vzhled, lze jej celé repasovat novým nátěrem, vyměnit uhnilé části, opravit kování i panty. Můžeme namontovat žaluzie a sítě proti hmyzu. Zateplení lze aplikovat i na kovové rámy, výlohy a prosklené dveře.

Celou akci provádí spolehliví zaměstnanci firmy Apis – zateplování oken, s.r.o.

Jak to všechno probíhá?

Zavoláte si zdarma na infolinku: 800 100 307 (SR: +421 915 742 555) a domluvíte si technika na nezávaznou a bezplatnou konzultaci. V daný termín k Vám přijede, okna zaměří a nabídne pro Vás nejvhodnější řešení dle stavu vašich oken. Současně na místě udělá i cenovou kalkulaci.

V případě domluvy začne výroba, v danou dobu přijedou pracovníci naší firmy a skla vám vymění i za běžného provozu.

Na zateplené okna máme 5 let záruku!!

Kdyby Vás cokoliv zajímalo ohledně zateplování oken a nenašli jste odpověď v článku, neváhejte a zavolejte na naší infolinku, kde Vám zkušené asistentky pomohou a poradí. Více informací najdete na našich stránkách www.zateplovanioken.cz

APIS-ZATEPLOVANÍ OKEN S.R.O.

14.9.2018 2:38 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist