Diskuze

9 komentářů

  David

  Asi korona 😀 všichni byli 24/7 doma, nájmy trochu zlevnili tak všichni utekli, a nedivím se, jenom je otázka času kdy se nájmy zase zdraží a nejspíš se všichni kdo budou muset zase do mamahotelu poženou https://www.e15.cz/koronahelpdesk-e15/jak-koronavirus-cvici-s-realitnim-trhem-makleri-ocekavaji-kratkodoby-propad-cen-1368783

  Eva

  ajk: ti si ho nekoupí, ti bydlí v podnájmech nebo pronájmech, případně ve sdílených bytech (s partou jiných lidí).

  Eva

  Mama hotel není jen o tom, jestli děti bydlí společně s rodiči, ale o tom, že pokud s nima bydlí a nepodílejí se nijak na nákladech na bydlení ani stravování a nehnou doma ani prstem, naopak se nechávají od rodičů obskakovat, maminka jim vaří, pere, žehlí a uklízí po nich. Jakmile se dítko zapojí do práce doma, dojde na nákup, uklízí nejen po sobě, ale co je potřeba, sem tam třeba i uvaří a přitom všem se ještě podílí na nákladech finančně, pak to není mamahotel, ale prostě jen společné bydlení. A v tomhle právě spousta lidí nedělá rozdíly a jakmile nějaký syn-dcera bydlí u rodičů, hned jsou mamánkové apod.

  ajk

  „zhruba třetina mladých lidí si první bydlení koupí, a to na hypotéku (11 %), z úspor (7 %) nebo na úvěr ze stavebka (4 %)“………z čeho si to kupuje těch 78 %?

  Karolína

  Ale no tak porovnávat Švédsko s náma, kdy ve Švédsku je minimální mzda 103 030 kč a u nás kolik 13 litrů?.. Ano vím, že tam jsou jiný náklady, ale nemyslím si, že jsou tam tak přepálený a že dokáží mít z jejich peněz více možností. Já jsem počítala, že se svou výplatou co dostávám si budu moct koupit dům za cca 35 let. Takže tady ty články jako mamahotel a porovnávat to s jinými státy. Očividně ti co to píší bydlí ve velkých městech, protože by takový článek nikdy nevyplodili 🙂 a milé dámy, všechny víme, že stačí dobře roztáhnout nožky a máme celý život Free 😉

  Dana

  NO, JÁ ZNÁM NĚKOLIK PÁNŮ, KTEŘÍ BYDLÍ S MAMINKOU PO TŘICÍTCE. MAMINKA JIM PERE , VAŘÍ A UKLÍZÍ POKOJÍČEK. ŽE PRÝ JÍ TO NEVADÍ. ZA MNE JE TO SLEPICE.

  Šárka

  Dva předchozí komentáře z dneška jsou opravdu drsné. Ani jeden z jejich autorů nechápe, že termín „mamahotel“ se používá již mnoho let a autorka článku si ho sama nevymyslela… Zamyslete se chlapci, než začnete někoho takto hrubě napadat.

  Radši nikdo.

  Z výrazu „mamahotel“ už fakt vidim rudě. Autorka je očividně líný prase co si je schopný z vlastní matky udělat otroka, ale tak to fakt většina lidí nemá a s rodičema bydlej buď proto, že si nemůžou dovolit hypotéku a nebo jednoduše proto, že se o ty rodiče chtěj postarat.

  asd

  Matka bydli u mne , ne ja u ni . Jedna se take o mama hotel ty kravo ?

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist