Červnové tipy pro moderní domácnost

V tomto článku bychom vás rádi seznámili s aktuálními a zajímavými novinkami na našem trhu. První zajímavostí je chladnička na kterou lze psát a kreslit dle libosti, dále pak novinka v oblasti čištění podlah a na závěr se seznámíme s první chladničkou s LCD televizí.

123949-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Chladnička přesně ve vašem stylu

Tato chladnička se na našem trhu objevila již před nějakým časem, ale nyní si můžete vybrat mezi užší (60 cm) a také širší (70 cm) variantou. Díky speciálnímu vnějšímu povrchu můžete na chladničky psát, malovat a barvit je stejně jednoduše jako na rýsovací prkno nebo tabuli. Už nebudete potřebovat žádné magnety s papírky.

S novými chladničkami Indesit Graffiti se určitě nebudete nudit. Sami si můžete vytvořit design své chladničky nebo si jen jednoduše poznamenat svůj nákupní seznam, telefonní číslo nebo recept. Spolu s chladničkami Indesit Graffiti dostanete také speciální sadu fixů, takže můžete začít rovnou psát a kreslit a naplno popustit uzdu své představivosti.

Aby se ušetřilo ještě více prostoru, jsou u chladniček Indesit Graffiti nové zásobníky na led umístěny ve vnitřních dvířkách mrazničky a u kombinovaných modelů jsou integrovány přímo do zásuvek. Tento systém nese označení Ice3. Díky svému speciálnímu tvaru jsou nyní praktičtější a hygieničtější. Při manipulaci s nimi nedochází k odkapávání vody a led je v uzavřeném zásobníku udržován odděleně od pokrmů. Každá hospodyně jistě ocení automatické odmrazování těchto chladniček, které jí ušetří spoustu volného času.

Velká fotogalerie moderních interiérů

Specialista na podlahy

Na čištění a ošetřování laminátových a dřevěných parket či upravených korkových podlah je specialistou nový Pattex čistič a polish. Jak už napovídá název, tímto přípravkem lze podlahu nejen vyčistit, ale současně i naleštit. Pattex čistič a polish chrání podlahu proti vodě a usazování nečistot a celkově prodlužuje její životnost. Na nově položené podlaze dokáže Pattex čistič a polish odstranit zbytky zaschlého lepidla i silné znečištění. Stačí ho nanést v neředěném stavu a po několikaminutovém působení jednoduše odstranit hadrem nebo stěrkou. Na strukturované plochy se pro tento účel hodí kartáč. Pro pravidelné čištění se používá naředěný, aniž by bylo zapotřebí podlahu následně leštit.

Chladnička s LCD televizí

Společnost LG Electronics uvádí na český trh stylovou chladničku v titanovém provedení, jejíž součástí je i LCD displej. LCD televizor s úhlopříčkou 33 cm obsahuje tuner pro příjem TV signálu a lze k němu připojit také další zařízení jako je například DVD přehrávač. Chladnička a LCD televize v jednom s modelovým označením LG GR-G217PGAA poskytuje i další vychytávky jako je výroba ledu, příprava nápoje či speciální funkce pro dlouhodobé uchování potravin „Magic Crisper“.

Dvoudveřová chladnička nabízí elektronické nastavování teplot a vícezónové chlazení vnitřního prostoru „Miracle zone“, které umožňuje nastavení až tří různých teplot. Funkce „Icebeam“ umožňuje speciální chlazení dveří. V chladničce může spotřebitel využít naklápěcí police z tvrzeného skla či speciální box na ovoce a zeleninu. Přístroj nabízí využití objemu až 556 litrů. 373 litrů pojme chladící část, 183 litrů pak mraznička.

Podhajský Jan
Autor je šéfredaktorem serveru Builder.cz

20.6.2005 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist