Camping a piknik se vším všudy

Vzpomínáte na klasické campingové stoličky, které patřily do kufru auta každého správného cestovatele? Taky vám připadlo nemožné na nich pro jejich vratkost delší dobu sedět, a jako malí jste z nich padali? Ještě jsou sice na trhu, takže si je můžete z nostalgie pořídit, nicméně moderní piknikový a campingový nábytek je k dostání taky!

Dnešní campingový nábytek má proti tomu starému navíc styl a opěradla. A to jak na záda a hlavu, tak i na ruce, takže už nehrozí žádné padání z vratkých stoliček. Hlavně děti takové židle ocení, bude se jim v nich totiž sedět jako doma, a mnohdy i pohodlněji. A vám už nebude hrozit, že malý cestovatel skončí i s celou vaší večeří pod campingovým stolem.

Vlastní lóže u moře

Kromě klasických skládacích židlí s opěrkami v různých barvách i velikostech jsou na trhu k dostání i polohovatelná lehátka, která se hodí hlavně k vodě nebo na ryby. Oceníte je i u moře, a to hlavně na horkých písečných plážích nebo na pichlavých oblázcích. Navíc ani v autě díky své skladnosti nezaberou příliš místa.

Piknik na novém stole

Na celodenních piknicích nebo při přestávkách na dlouhých cestách jistě oceníte piknikové stůl. Nejjednodušší je jeden na cestování, tedy klasický skládací bez židlí. Ten je ovšem třeba postavit na opravdu rovnou plochu a chodit kolem něj opatrně, aby se i s uvařenými pokrmy nepřevrhl.

Zahrady a terasy – insipirativní fotogalerie

Jinou a bezpečnější variantou jsou stoly spojené s lavicemi. Ty už jsou ale na převoz vhodné méně, spíše se počítá s jejich využitím na zahradách nebo balkonech. Nejvíce ale dokáží potěšit malé děti, které pak u stolu na zahradě stráví většinu času.

Pomocníci do stanu

Jezdíváte často pod stan a trávíte v něm více dní? Zkuste si pořídit pohodlné poličky, které vám pomůžou uspořádat věci uvnitř stanu a z jednoho velkého chaosu tak udělají příjemný prostor pro ničím nerušené usínání.

A až se budete v noci vracet z výletu, už nebudete ve změti věcí marně hledat kartáček, ale jednoduše ho nahmátnete v poličce, kterou budete mít vždy při ruce.

Martina Tlachová
Foto: Quelle, www.tas.gov, Ráj sportu, Busy trade, Lomond Activities

1.7.2009 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist