Byt „jako ze škatulky“ aneb „co týden dal ?“

Zařizování vlastního bydlení patří na jednu stranu do kategorie starostí, ale stejně tak to může být i radost. Tradičně nejproblematičtější jsou koupelny a kuchyně, naopak poměrně snadno řešitelné budou předsíně, nebo např. jídelní kouty. A obývací pokoje?

124681-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Pokud si zařizujete byt, je rozhodně dobré poradit se s odborníkem, který pak vaší jistě nemalou a mnohdy životní investici zhodnotí. Pokud ale řešíte jen kuchyň, ať už její adaptaci, nebo zcela nové vybavení, tak asi postačí najít solidní prověřené kuchyňské studio. Ale dejte si pozor, i taková zdánlivá banalita, jakou je např. nákup nebo výběr myčky nádobí, se může stát „noční můrou“.

Velká inspirativní fotogalerie ložnic

Když už ale máte kuchyň tzv. za sebou, můžete se pustit do jídelního koutu, jehož vybavování je spíše zábavou, než plněním nepříjemných povinností. Je ale dobré kuchyň plánovat právě s ohledem na budoucí jídelní prostor.
Jak jsme se zmiňovali v úvodu, vedle budování kuchyně je nejproblematičtější částí obytného interiéru koupelna. Na druhou stranu, pokud se budete držet jakého si „koupelnového desatera“, pak by návštěva koupelnového studia neměla být problém. A navíc, patříte-li k tomu procentu tuzemské populace, která zvedá průměr a udivuje analytiky svým zájmem o luxusní bydlení, pak je vše „no problem“.

A nezapomeňte, že pátek 2.11. byl „dušičkový“.

Příjemný podzim Vám přeje redakce

Red
Foto archiv
3.11.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist