Bydlení na Žižkově jako skvělá volba: Důvodů se najde hned několik

Život v Praze představuje pro stále větší množství lidí maximální komfort a pohodu. I proto se lidé do hlavního města hrnou. Ostatně dosah služeb, nabídka práce a třeba i dostupnost sportovišť či kulturních akcí je v hlavním městě doslova fantastická. Bydlet lze v mnoha jeho částech, a to jak v centru, tak i na periferii. Výbornou volbu představuje třeba takový Žižkov. Proč? Důvodů je samozřejmě spousta, my se podíváme na ty, které jsou nejznámější.

homeland.cz-praha-3-zizkov-1-1100x618.jpg Zdroj: Homeland.cz

Ideální místo pro bydlení

Z čeho vychází toto tvrzení? Třeba z faktu, že Žižkov vždycky byl jednou z tradičních pražských čtvrtí, která je situována nedaleko samotného centra metropole. Ostatně takový žižkovský vysílač lze vidět již v momentu, kdy přijíždíte do hlavního města. Jedná se o architektonicky velmi zajímavou dominantu. Jinak ale můžete na Žižkově navštívit také vrch Vítkov se slavnou sochou Jana Žižky z Trocnova. Zapomenout nelze ani na Olšanské hřbitovy. Pokud máte rádi starší elegantní náměstí, z nichž doslova dýchá historie, můžete se projít třeba po náměstí Jiřího z Poděbrad.

Žádná ospalá čtvrť

Možná by se to na první pohled mohlo zdát, ale realita je odlišná. Kulturní život na Žižkově je doslova skvělý. Restaurací, vyhlášených kaváren a dalších podniků je tady fakticky nespočet. Za kulturou lze vyrazit třeba do Divadla Járy Cimrmana. Alternativ je zkrátka spousta. Zapomenout nelze ani na ideální dopravní spojení, a to jak autem, tak i prostřednictvím hromadné dopravy. Hezké byty na prodej v Žižkově jsou k dispozici v mnoha variacích od nejmenších, až po luxusní penthousy.

U specialistů si jistě vyberete

Ideální je podívat se do nabídky společnosti Homeland. Ta je maximálně pestrá a k dispozici je tady spousta bytů. Poměrně pestrý je aktuálně také prodej bytů v Praze 6. Najít si takový, který bude vyhovovat vašim představám, nebude nijak složité.

20.10.2021 11:08 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist