Bydlení v kontejneru – přijde vám to jako úlet?

Pokud si myslíte, že vás budeme nabádat k levnějšímu bydlení v kontejneru, tak…nebudete velmi daleko od pravdy. Až uvidíte, jaké nádherné bydlení můžete mít, budete žasnout s námi.

My v redakci si přímo libujeme v tom, když někdo přijde se super nápadem, jak  dále využít produkt, který své poslání už splnil. Tak to bylo i v případě nábytku z dřevěných palet, o kterém jsme vás nedávno informovali. Tentokrát vám přinášíme fotografie nádherných domů sestavených z kontejnerů. Můžete vybírat z kontejnerů obytných, které lze vidět u probíhajících staveb jako forma bydlení pro dělníky, anebo tzv. skladových. Často se v nich přemísťuje zboží.

Jak uvidíte v naší fotogalerii,  domy z kontejnerů mají velmi moderní vzhled, tvar a styl je na vás. Pokud tedy máte pozemek a už vám nezbyly penízky na stavbu domu, kontejnery by mohly být finančně schůdnou cestou novému bydlení. Nebo by z nich byl velmi originální zahradní domek. Kontejnery se také dají kombinovat s klasickou stavbou z cihel nebo z panelovým domem.

Když si odmyslíte slovo kontejner, a to co je s ním spojeno, musíte uznat, že domy vypadají lákavě 🙂

Sabrina Harisová
Foto: homedit.com

27.3.2012 1:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist