Bydlení nás baví?

Proč se vlastně neustále zabýváme tím, jak si udělat lepší, hezčí, pohodlnější nebo třeba funkčnější, zdravější atd. bydlení? Vždyť bychom to mohli jednou pro vždy vyřešit pomocí nějakého jednoduchého programu, který by podle našich dispozic vygeneroval během chvíle to, co je pro každého z nás objektivně nejlepší a případně bychom se i dozvěděli, kde si to můžeme koupit.

108715-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

A nebo by se takové naše nové a pro nás vygenerované bydlení rovnou také samo objednalo, dovezlo by se a smontovalo a na nás by zůstalo jen podepsat kontrakt a zpečetit tak své ano.

Uznejte, že to sice v rámci technických možností je všechno docela dobře možné, ale jinak je na tom něco divného. Vždyť na otázku položenou v perexu, tedy: „proč se o bydlení neustále zajímáme, proč ho vylepšujeme atd.“, se dá jednoduše odpovědět, že jsme přece lidé, kulturní a sociální bytosti, že bydlení je naše elementární potřeba a její uspokojování a zkvalitňování je stejně přirozené, jako např. obnovování šatníku věcmi, které rádi nosíme. Nehledáte také náhodou nový gauč? A  nebo neřešíte třeba varné centrum v kuchyni?  Možná ale spíše přemýšlíte, jak vlastně vypadá a v jakém je stylu to, co se líbí právě vám. Být schopen odpovědět na takovou otázku není totiž vždy jednoduché. Snadnější je přijít na to, že potřebujete např. novou lednici? Rychlovaznou konvici? To všechno stojí peníze a spotřebovává elektřinu. Zkuste být šetrní.
Mnohem méně problematické a přitom tolik potřebné a vítané jsou pokojové květiny a o většinu z nich se zvládne postarat skutečně každý.
Příjemný týden
Redakce
27.1.2008 2:47
Více o tématu: bydlenípokojové květiny

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist