Bydlení Na rybníčku

Developerský projekt „Na rybníčku“ nabízí bydlení v zajímavé lokalitě Prahy 14 – Kyje. Je typickým představitelem současného trendu klidného života na okrajích velkých měst, které jsou dostupné MHD a nebo vlastní dopravou. Průměrná cena bytů v „rezidenčním projektu“ Na rybníčku je 46 000 Kč a prodávající se orientují na středně vyšší příjmovou skupinu obyvatelstva, která je ochotna zaplatit za necelých 60 metrů čtverečních kvalitní atraktivní novostavby necelé tři miliony korun. K nastěhování bude projekt připravený koncem roku 2007.

Lokalita a dostupnost

Jednou z dominant lokality je kyjský rybník, v letních měsících vhodný ke koupání, rybaření a v zimně jej místní běžně využívají k zimním sportům. Jeho severní břeh je tvořený zástavbou rodinných domů z padesátých let a rozlehlým hájem – lesoparkem. Od Rybníčku je dostupný pěšky cca 10 min.

Občanská vybavenost lokality je zcela standardní, stanice metra Rajská zahrada je dostupná cca 10 min. pěší chůze, nejbližší zastávka MHD je zastávka Vajgarská autobusu č. 110 a 181 vzdálená cca 300 m od Rybníčku. Vozem je možné během pěti minut navštívit známé nákupní centrum Černý Most. Bytové domy Na rybníčku budou dostupné i nočním provozem MHD (cca 25 min. pěšky z konečné tramvajové zastávky Lehovec). Problematická může být těsná blízkost frekventované silnice Broumarská (viz mapa), která ale bude v blízkosti bytových domů odhlučněna. Zástavba té části, ve které se projekt realizuje, je tvořena převážně panelovými domy ze sedmdesátých a osmdesátých let. Projekt vyroste v ulici Ocelkova.

Velká inspirativní fotogalerie ložnic

Byty a ceny

V nabídce je 25 bytů dispozičně řešených jako 2 + kk, 3 + kk, 3 + 1 a 4+ 1 s výměrou od 50,44 až 99,57 m čtverečních. Některé byty jsou vybaveny balkonem či terasou o velikosti až 27, 42 m čtverečních. Stejně tak je možné k bytu získat malou předzahrádku nebo zimní zahradu (7,8 m čtverečních). Právě zimní zahrada je velmi zajímavým nadstandardem, kterého se zájemcům Na rybníčku dostává.

Ceny namátkou vybraných bytů vypadají následovně, např. komfortní 4+1  ve 4.NP o rozloze 84,73 m s balkonem  14,04 m a s malou terasou  9,90 m  stojí  4 357 112 Kč. Běžné 3+kk ve 3.NP o rozloze 71,09 m a s balkonem 8,20 m, je nabízeno za   3 387 678, Kč. V Praze hojně vyhledávané 2+kk, zde např. ve 4.NP s rozlohou 51,66 m a balkonem  12,92 m stojí 2 671 557 Kč.

Prodávající, kterým není sám developer ABD Group a.s., ale jeho smluvní partner Labartt Properties, s.r.o., nabízí standardní způsoby financování – splácení bytů vč. hypotéky realizované některým (zatím neuvedeným) bankovním domem. Půdorysy bytů vybraných viz. obr., ostatní na adrese: http://www.narybnicku.cz/cz/aktualninabidkabytu.php

Standard

Standard bytů zahrnuje dýhované plovoucí podlahy, vybavení koupelny a toalety sanitární keramikou a obkladovým materiálem, který je také v rámci ceny instalován i v kuchyni. Dále elektrorozvody, rozvody pro domácího vrátného, domácí i pevný telefon, pro rozhlas a TV. Vestavené skříně ani kuchyňský nábytek nebo jiné kuch. vybavení není, předmětem dodávky. Kuchyň je přirozeně vybavena odvodem pro odtahovou digestoř. Detailní rozpis standardů vč. staveních materiálů je možné nalézt na adrese:www.narybnicku.cz/cz/standard.php

Parkování a sklepní kóje

V nabídce je také 23 garážových míst v průměrné ceně 350 000 Kč za necelých 13 m parkovací plochy. Za 603 464 Kč je pak možné získat takřka dvojnásobný prostor (21,69 m).

Parkovací stání před domem s plochou 12 m stojí 83 538 Kč a jeden metr sklepní kóje ( 1,25 nebo 2,08 m) stojí 35 000 Kč. Detailní rozpis a aktuální nabídku bytů je možné nalést na adrese:                                www.narybnicku.cz/cz/aktualninabidkabytu.php

Velká fotogalerie obývacích pokojů

A náš dojem ?

Kyje jsou zajímavá lokalita, je zde prostor pro užívání fragmentů přírodní krajiny vhodné k procházkám či sportováni. Jinak je okolí tvořeno zejména panelákovou zástavbou a nebo zbytky původní obce Kyje, které je ale od projektu Na rybníčku už poměrně vzdálená. Dnešní Kyje sousedí s částí Černý Most a jsou tranzitní částí Prahy pro směry na východ od Prahy. Blízkost dvouproudové silnice Broumarská (viz obr.) může být problém, ale stavba počítá s jejím odhlučněním a celý projekt je směřovaný – otočený na opačnou stranu. Byty jsou standardně – moderně řešené, zajímavým prvkem je možnost získat současně balkon, terasu a zejména zimní zahradu. Projekt je určen pro vyšší střední vrstvu a nabízí odpovídající komfort. V jeho okolí je možné nalézt veškeré služby, cesta do centra trvá díky metru cca 35 minut od domu.

Bydlení na rybníčku lze doporučit těm, kteří nemají chuť a nebo čas své bydlení řešit a zároveň vyžadují vyšší standard, komfort služeb, kvalitu a disponují potřebnými finančními prostředky. Toto bydlení je podle nás ideální pro mladé páry vyznávající dynamický městský životní styl.
Foto Labartt Properties
1.9.2006 9:38

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist