BIDET za 15 minut do každé koupelny! Je to možné?

Bidet je dnes stále častěji používaným zařízením, které je montováno do koupelen stejně jako WC. Co ale dělat, máte-li starší koupelnu? Nebo máte-li novou koupelnu, ve které je málo místa? Ideálním řešením je přídavný bidet. Přídavný bidet, jak již z názvu vyplývá, se instaluje přímo na WC mísu, takže odpadá problém s jeho umístěním na toaletě nebo v koupelně. Jeho nespornou výhodou je snadná instalace bez stavebních úprav, která trvá cca 10 minut.

Proč si pořídit přídavný bidet?

– Po každém použití WC se cítíte jako po koupeli.

– Pravidelným používáním bidetu se snižuje riziko výskytu onemocnění v  intimních oblastech.

– Odpadá veškeré bourání, sekání, vrtání a instalace v koupelně.

– Ušetříte prostor v menších koupelnách.

– Osobní hygiena osob s tělesným omezením, s vyšší hmotností nebo seniorů nebyla nikdy snazší. Také pro ženy v těhotenství je používání bidetu přínosem.

– Výrazně se sníží spotřeba toaletního papíru a následně nedochází k zatěžování nebo dokonce k neprůchodnosti odpadního systému a kanalizace.

Přídavné bidety jsou nenápadné, ale přesto velice účinné. Jejich oblíbenost neustále roste – stále více lidí shledává používání bidetu velmi praktickým a především hygienickým. U přídavného bidetu je výhodou, že nemusíte „přesedat“ z místa na místo. A ten příjemný pocit čistoty….. Navíc kvalitní zpracování, odolný plast a moderní design je u přídavných bidetů naprostou samozřejmostí.

Nejste si jistí, zda bude přídavný bidet pro Vás to pravé? Není třeba se obávat, že Vám bidet nebude vyhovovat. Intenzitu oplachu je možno regulovat. Stejně tak je možno nastavit teplotu vody, máte-li bidet i na teplou vodu.

K provozu přídavného bidetu není potřeba připojení na elektřinu. Stačí bidet připojit k přívodu vody Vaší toalety. Instalace a používání přídavného bidetu opravdu není nic složitého.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

21.9.2009 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist