Bidet, který se můžete vzít sebou na dovolenou

Bidetová kultura je stejně jako celá řada jiných návyků věcí regionální a tak je používání bidetu pro mnohé z nás záležitostí běžnou a jiní jej považují za zbytečný nadstandard. A dnes si bidet můžete vzít sebou třeba na dovolenou. Vejde se vám do kufru.

116238-1100x618.jpg Celá galerie 1 Zdroj: archiv redakce

Pokud jste si zvykli na bufetovou kulturu a nechcete – li své hygienické návyky měnit ani na cestách, pak můžete situaci vyřešit cestovním bidetem Easy Clean RB 01 o velikosti větší cestovní svítilny. Jedlá se vlastně o malou cestovní spršku s teplou vodou.

Velká inspirativní fotogalerie toalet

Toto jednoduché zařízení ocení jednak ti, kteří si bez omytí nedokáží a nebo nechtějí vykonávání potřeby představit, stejně jako ti, pro které je ošetření vodou z hygienicko zdravotních důvodů v podstatě nutností. Platí o zejména pro onemocnělé hemeroidy  nebo jinými poruchami krajiny análního otvoru. Ženy se specifickými infekčními onemocněními jistě také ocení možnost hygienického ošetření proudem vody.

Cena se pohybuje pod hranicí 2 000 Kč.

Red.
Foto bestpricenetcz.com, Kolo

29.5.2008 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist