Beton v koupelně vás bude bavit

Koupelna nemusí být vždy jako z ukázky v obchodním domě. Nechte odhalený beton na stěnách, nebo pořiďte betonové umyvadlo. Drsný materiál oživí prostor, který bude hrát nadčasovou elegancí. Odbornou stavební firmu nebo řemeslníky seženete jednoduše přes internet ještě dnes.

Odhalená stěna

Užití betonu není velkou novinkou, ale také není ve své odhalené formě častým materiálem v českých koupelnách. Přitom vypadá krásně, je praktický a například na stěnách i cenově dostupnější než obklady. Stěny koupelny je však potřeba upravit speciální stěrkou. Na to je třeba objednat odborníky se zkušenostmi. Výhodou takových stěn bývá, že když Vás omrzí, můžete na ně jednoduše nechat položit libovolné obklady.

Litý beton na podlaze

Beton však můžete nechat i na podlaze. Jeho výhodou je velice snadná údržba. Oproti dlaždicím totiž nemusíte řešit problém se spárami. Cokoliv Vám pak v koupelně s betonovou podlahou upadne, nebude mít vliv na to, jak povrch bude vypadat. Naproti tomu dlaždice bývají z tohoto důvodu velmi často měněny. Také se nemusíte bát uklouznutí, což ocení zejména rodiny s malými dětmi.

Umyvadlo jako betonová dominanta

Oblíbená jsou betonová umyvadla. Existuje několik různých typů takových umyvadel, mezi kterými si zájemci vybírají. Na českém trhu zatím není příliš vysoký počet dodavatelů, a proto řeší nadšenci do betonu dodávky ze zahraničí.

rekonstrukce-koupelny.jpeg

Zdroj: archiv redakce

Kde shánět firmu a řemeslníky

Časově nejefektivnějším řešením, jak sehnat v dnešní době pomoc při stavbě, jsou poptávkové servery. Nejlépe hodnocené jsou služby Poptávej.cz. Podle Vaší objednávky připraví nabídku na míru různí dodavatelé, a vy už si pak jen vybíráte.

Jak to funguje

Stačí zde vyplnit krátký poptávkový formulář. Zabere to necelé tři minuty. Za krátký čas můžete očekávat nabídky stavebních firem a řemeslníků a to přímo ve svém e-mailu. Při vyplňování je dobré zmínit všechny důležité prvky jako rozměry, vaši představu a nebo přiložit například fotografie. Budoucí dodavatelé tak mají lepší představu o tom, jak dlouho jim bude práce trvat. Zároveň ve formuláři uvádíte lokalitu působiště, a právě díky tomu vás osloví zejména lidé z vašeho blízkého okolí. Vyzkoušejte zadání poptávky zcela zdarma a nezávazně ještě dnes.

Komerční prezentace

26.9.2016 12:29

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist