Apartmá majitele cirkusu je plné lesku a exotiky

Přinášíme vám návštěvu poněkud netypického interiéru, který vás možná hodně překvapí. Dá se říci, je se jedná o ukázku velmi netradičního, až prapodivného vkusu. Možná se však hned budete divit o něco méně, když vám prozradíme, že tento prostor patří řediteli ruského cirkusu Royal Circus.

1original-11-1100x618.jpg Celá galerie 18 Zdroj: Boca do lobo

Topí se ve zlatě

Určitě jste toto rčení už mnohokrát slyšeli v souvislosti s velmi bohatými lidmi, v jejichž bytech a domech najdete výhradně samý luxus a drahé značkové vybavení. Avšak při pohledu do tohoto apartmánu, který patří již zmíněnému majiteli cirkusu, se zdá, že toto tvrzení platí doslova a do písmene. Vždyť kam se jen podíváte, tam se lesknou zlaté povrchy, až z nich oči přecházejí.

Designérka skvěle vystihla cirkusovou atmoféru

Tento bombastický projekt je dílem ruské interiérové designérky Taťjany Myronové, která se specializuje americký styl bydlení. Evidentně se jí podařilo vystihnout podstatu výstřední a kultovní osobnosti, kterou majitel cirkusu Gija Eradze bezesporu je.

A zdá se, že bezezbytku naplnila jeho očekávání. Při navrhování toto apartmánu, který má sloužit především pro obchodní schůzky, ale také k občasnému odpočinku či přenocování, spojila majitelovu vášeň pro nápadné, výpravné prvky s jeho touhou po okázalosti a věčné zábavě. Navíc zde najdete unikátní nábytkové kusy i dekorační doplňky, které jinde neuvidíte.

Jen žádná tuctovost

Přáním Giji Eradzeho je, aby se odlišoval od šedého fádního okolí. Není divu, vždyť většinu svého času tráví v cirkusové manéži, kde se všechno leskne a třpytí. Navíc se prý pouze v takovém prostředí cítí dobře, a proto v něm touží také vyřizovat administrativní i obchodní povinnosti a trávit svůj volný čas.

Gija zbožňuje všechno, co je jedinečné, luxusní, exotické a velmi drahé. Touží mít to, co jiní nemají, a dávat to na odiv. Fascinují ho barevné a nápadné vzory a je velkým obdivovatelem značky Versace. Miluje zvířata, která se proto stala leitmotivem ve všech místností. A nedá se přehlédnout skutečnost, že jeho oblíbeným kovem je zlato.

Co na to říká majitel?

Sám Eradze popisuje svůj byt jako elegantní a zároveň divoký. Podle něj se sem designérce podařilo dokonale přenést cirkusovou atmosféru, která je charakteristická exotikou, napětím, lehkostí, radostí, pocity štěstí a spokojenosti.

 

21.3.2019 10:30 | autor: Ivana Kukalová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist