ACM Money pomáhá vyřešit rekonstrukci nemovitosti

Každý by se chtěl nastěhovat do nového domu či bytu. Mnohdy jsou ale náklady na pořízení nové nemovitosti natolik vysoké, že se daleko více vyplatí zrekonstruovat starší nemovitost. Nebo vám zbyl dům po babičce a vy ho chcete zrekonstruovat pro své děti.

Než se do rekonstrukce pustíte, vždy zhodnoťte stavebně-technický stav nemovitosti. Pokud v této oblasti nemáte dostatečně odborné znalosti, přizvěte si na prohlídku vašeho vytipovaného objektu odborníka. Tím může být statik, soudní znalec nebo stavitel s dlouholetou praxí. Získáte důležité informace o tom, zda je nemovitost vůbec vhodná k dalšímu užívání a bude-li možné dům nebo byt stavebně upravit podle vašich představ.

Potřebujete stavební povolení?

Než ale začnete rekonstruovat, pamatujte, že rekonstrukce je vlastně změna stavby a podléhá stavebnímu povolení. Prosté ohlášení o rekonstrukci stavebnímu úřadu se provádí jen u takové stavební úpravy, kterou se nemění vzhled stavby a nezasahuje se do nosných konstrukcí stavby, či se nemění způsob užívání stavby. Pro všechny ostatní stavební úpravy musíte získat souhlas stavebního úřadu.

Před zahájením rekonstrukce ale vyvstává zásadní otázka. Kde vzít peníze na drahé stavební úpravy? Pokud potřebujete zahájit rekonstrukci co nejdříve a nemáte momentálně potřebnou hotovost, nabízí se možnost vzít si hypotéku. „Ale mnohdy vám banky z různých důvodů hypotéku neposkytnou,“ vysvětluje místopředseda představenstva ACM Money Jaroslav Hlaváček.

„Proto naše společnost ACM Money nabízí unikátní produkt pro zájemce o rekonstrukci nemovitosti, kterým banky nepůjčí,“ uvádí Hlaváček z ACM Money. ACM Money půjčuje každému až 2 000 000 korun a to už do pěti dnů.

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

U ACM Money nepotřebujete ručitele

„Získání úvěru u ACM Money je oproti většině dalších poskytovatelů půjček velmi snadné. Pro jeho získaní stačí platný občanský průkaz, výpis z katastru nemovitostí a nabývací titul k nemovitosti (např. kupní smlouva),“ vysvětluje místopředseda představenstva ACM Money Jaroslav Hlaváček. ACM Money přitom nepožaduje žádného ručitele.

„Jsme na trhu již od roku 2004 a poskytli jsme již více než 1 200 úvěrů,“ uvádí Hlaváček. „Úroky z úvěru se u ACM Money pohybují od 7,92 % a RPSN od 10,37 % – v závislosti na výši konsolidovaných úvěrů, poskytnutých poplatcích a celkové délce splácení.“, dodává Hlaváček.

 

ACM Money vám nebude ani kontrolovat faktury

„Na rozdíl od mnoha bank vám ani nebudeme kontrolovat faktury,“ dodává důležitou poznámku Hlaváček z ACM Money. S půjčkou od ACM Money tak můžete platit bezproblémově, jak to uznáte za vhodné.

Kontakt na ACM Money Czech Republic je 800 900 910, web pak www.acm.czwww.mojepujcka.cz.

Související články o ACM Money

ACM Money – půjčka na zdraví
ACM Money – půjčka na cokoli
ACM Money – půjčky na automobily
ACM Money – půjčka na plastickou operaci

 

26.2.2008 5:39

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist