50x stojany na noviny a časopisy – inspirujte se

Doba je uspěchaná a vše, hlavně čas utíká tak nějak rychleji. A se zrychlujícím se životem nám ubývá času na naše záliby a koníčky, ke kterým patří i čtení. Místo knih, na které často v uspěchané době nemáme čas, se uchylujeme ke čtení novin a časopisů. A ty se nám v domácnosti kupí. Některých se jednoduše ihned po přečtení zbavíme, jiné si chceme ponechat anebo dočíst později. A právě pro tyhle časopisy a noviny je třeba vybrat správný zásobník a místo k jejich uložení.

Stojany a zásobníky na noviny a časopisy mohou mít nejrůznější podobu. Na trhu je na výběr takové množství, že každý do svého interiéru může vybrat právě takový typ, který s vybavení místnosti bude korespondovat. Vybírat můžeme ze stojanů závěsných, stojných, úložných v podobě nejrůznějších poliček, ale stojany mohou být nejen typově, ale i materiálově naprosto odlišné.  Některé, zvláště ty nejmodernější, jsou obvykle z lisovaného plastu, a to v různém barevném provedení. Tradičním materiálem pro výrobu zásobníků na časopisy a noviny je proutí a dřevo nebo bambus. Některé stojany jsou realizovány i jako kombinace materiálů například kov a plast nebo dřevo a textil apod.

Jak jsme již předeslali, stojany na noviny i časopisy jsou dobře dostupné i v tvarově a námětově odlišných provedeních. Některé mohou mít tvar velké plážové tašky, další vypadají jako kolébka pro panenku, vějíř nebo miniaturní stojan na kolo, mohou mít i podobu proutěných nebo lýkových košů, jiné jsou splétané z drátěných prutů či jsou v podobě ze dřeva vyřezávaných písmen a dokonce se na trhu objevily i stojany na časopisy v podobě psů. Populární jsou nejrůznější plastové výlisky a také drátěné sestavy. Pokud víte, že u vás doma bude stojan na časopisy pořádně zatížený, je dobré již při nákupu počítat s pořízením některé z bytelnějších variant tohoto praktického interiérového doplňku.

Úložné prostory v bytě“ je název dalšího článku, jehož námětem se stala populární problematika výstižně shrnuta nerudovskou otázkou: Kam s ním?

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: woodnotes.fi, vietnamhost.com, i00.i.aliimg.com, velvetcushion.com, 2. bp.blogspot.com, bargainstuff.biz, static.mijnwebwinkel.nl, connox.com, 123style.de, radius-design-shop.de, 1.bp.blogspot.com, finnishdesignshop.com, img1.etsystatic.com, wiredisplaysinc.com, archithings.com, polkaproducts.com, loungeclub.ch, laufhaus-per-klick.de, shard3.1stdibs.us.com, s3.amazonaws.com, decirculo.com, shop.pinidesign.com, 0. design-milk.com, gardenxtras.com, 24.media.tumblr.com, toytech.com,  designbuzz.com, jointhestylehighclub.com, marvelbuilding.com, homehow.net, houzz.com, jufurniture.co.uk, doobybrain.com, ikea.com, housetohome.co.uk, chictip.com, popularwoodworking.com, ripeshop.co.uk, calligarisshopmanhattan.com, housetohome.co.uk, shelterness.com, notonthehighstreet.com, apartmenttherapy.com,  colecraftcf.com, cadosphere.ca, telegraph.co.uk

21.3.2013 10:40

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist