50 tipů na úložná místa pod konferenčními stolky

V našich moderních domácnostech se často setkáváme s problémem nedostatku místa, zejména pro skladování. Pokud si i vy lámete hlavu, jak uspořádat a kam umístit domácí úložiště, máme pro vás pěkný a přitom velmi jednoduchý nápad: využít prostor pod konferenčním stolem! Nemusí tam být sice zrovna velký úložný prostor, ale pár hezkých věcí, které mohou zůstat na očích, se tam jistě vejde.

Místo, které by vás možná nenapadlo

Možná jste si to ani neuvědomili a zapomněli na to, že můžete ukládat spoustu a spoustu věcí právě pod konferenční stolek. Někteří z vás možná zvolili konferenční stolek již včetně police, ale pořád je pod ním nějaký prostor, který můžete ještě využít. Pokud váš konferenční stolek nemá žádné úložné možnosti, pak stačí dát pod něj své pufy, knihy, polštáře, nebo cokoli se vám líbí. Velmi hezky vypadají pod stolkem umístěné nejrůznější koše, které můžete naplnit časopisy, knihami, hračkami pro děti nebo jinými drobnostmi a nikdo jejich obsah zvenčí ani neuvidí. Někdy dokonce samotné knihy hezky naštosované na sobě tvoří nohy konferenčních stolků. V tom případě je ale dobré dávat pozor na dokonalé vyrovnání obou knižních podpěrných noh, aby se vám nestalo, že káva nebo čaj vám pak z konferenčního stolku sjedou dolů. Zkoušejte, přemýšlejte a kombinujte. Zajisté i vy objevíte možnost, jak některé věci zajímavým způsobem uložit právě pod ten váš konferenční stolek.

V naší dnešní fotogalerii si můžete doslova užít 50 tipů na to, jak a čím vyplnit úložný prostor pod vaším konferenčním stolkem.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: digsdigs.com, pinterest.com, countryliving.com, indulgy.com, furnitureinfashion.net, houzz.com, desiretoinspire.net

9.2.2015 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist