5 nejhorších dárků do bytu z letošních Vánoc

Vánoční veselí je za námi, hory bramborového salátu jsou snědeny a nám přišly do redakce vaše emaily. Velmi nás pobavily, a proto se o ně rádi podělíme. Takže zde je „zatím“ 5 nejhorších letošních vánočních dárků.

119816-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Lampa, co nesvítí
Už dva roky se snažím všechny přesvědčit, že v bytě mám opravdu vše, co potřebuji. Čtu si a pracuji v obýváku, kde je dostatek světla, ale moji rodiče si myslí, že v každém obýváku by měla být stojací lampa. Řekl jsem jim (už mnohokrát), že nemám v úmyslu si lampu pořizovat, protože se mi ani světlo z lamp nelíbí a nerad bych neustále zakopával o něco, co nepotřebuji.  Už je to dva dny, co se mnou lomcuje vztek. Dostal jsem pod stromek stojací lampu, která nemá ani kabel ani žárovku. Prý se mi to světlo z lamp nelíbí, a takhle mě aspoň nebude vadit!!! Takže vyhodit nebo nevyhodit??
Jan Vedral Louny

Toustovač x7
Minulý rok se mi pod vánočním stromkem sešly dva toustovače. Jeden jsem si opravdu přála, a protože ten druhý byl celkem roztomilý, v žertu jsem řekla, že to nevadí, že toustovače sbírám. Opravdu to byl ale žert! Neměla jsem pocit,  že musím někomu něco vysvětlovat. Moje chyba. Tentokrát jsme se u stromku sešli celá rodina. I obě babičky. Bylo to fakt super. A já okolo sebe měla spousty dárků:-)…A v nich… i 7 toustovačů! Jak bych byla ráda za ponožky! Vůbec nevím, kam je dám. Bylo mi ale trapný někomu vysvětlovat, že to byl omyl, takže předpokládám, že příští Vánoce se situace bude opakovat.
Hanka Praha

Nepřehlédněte – Velká galerie vánočních dekorací

Obkladačky
Dobrý den, rozhodla jsem se vám napsat, protože nad tím, co se o Vánocích stalo, zůstává rozum stát. Zařizujeme si s manželem dům, už asi 2 roky. Postavili jsme si ho svépomocí, a podle financí ho postupně zařizujeme. Nikam nespěcháme, máme sice provizorní nábytek, ale nevadí nám to. Při prohledávání katalogu s obkladačkami jsem zahlédla jedny, do kterých jsem se zamilovala. Jsou ale příliš drahé. Kus stojí téměř čtyři tisíce. Bylo mi jasné, že je nikdy nebudu mít, ale ukazovala jsem je všem, protože byly opravdu krásné. Manželovi rodiče jsou už oba v důchodu, ale přesto šli a k Vánocům nám obkladačky koupili. 2. Ano dva kusy! Prý nám chtěli přispět a za pár let, když nám každý koupí jednu obkladačku, budeme mít nakonec koupelnu celou! Vůbec nevím, co s tím.  Zbytečně vyhodili tolik peněz. Obkladačky jsou tak velké a v takové barvy, že se nám nikam nehodí a firma, která je prodává, nic levnějšího nemá, za co by se to dalo vyměnit…
Ivana P. Hradec Králové

Skříň
Prostorná šatní skříň byl můj sen. Přestěhovala jsem se ke kamarádkám do podnájmu. Jsem tam krátce, takže jsem se začala postupně zařizovat. Pokoj je tak zvláštně řešený, že si ale skříň nemůžu dovolit, protože na jedné straně by překryla okno a na druhé nejdelší zdi zase dveře. Rodiče byli ale aktivní, a tak mi velikou skříň koupili k Vánocům. Teda nechali ji udělat na míru, ale kde míry vzali, to opravdu nevím!.. Skříň se nikam nevejde a nedá se ani upravit na menší.
Vendula Novotná Praha

Výlet do skláren
Mám trochu neobratné prsty a ruce vůbec (doma tomu říkají jinak:-) a díky tomu i velikou spotřebu skleniček a hrníčků..vlastně…nádobí vůbec. Přítelkyně mi pod stromek dala exkurzi do skláren, abych si uvědomil, jak dlouho se jedna sklenička vyrábí. Hmm..nebylo by lepší, abych nemusel mýt nádobí?..Nebo myčka?
Jaroslav Chomutov

Pokud se chcete ještě pobavit, zapojte se do diskuse na našem diskusním fóru, a to přímo v tématu Nejhorší vánoční dárek

Foto: free-press-release.com, comparestoreprices.co.uk, popartmachine.com, shopbeldi.com

27.12.2011 12:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist