3x pohodlné a moderní pohovky

Sedací nábytek neodmyslitelně patří k obecné představě o pohodlí a relaxaci. S koupí pohovky neboli sedačky byste tedy rozhodně neměli zbytečně pospíchat a raději pečlivě vybírat. Máme pro vás tři tipy, které zaujmou svým moderním designem, ale také kvalitním zpracováním, nápadem a především maximálním příslibem pohodlného posezení.

Chcete mít doma nějaký sexy kousek, který by každé návštěvě ihned po příchodu do interiéru říkal „tohle je území sexy dravce“? Pak neváhejte a sáhněte po něčem červeném, rozvlněném, intimním… třeba po pohovce Moroso „drak“ od čínského návrháře Zhang Ke. Tento kousek vznikl právě v roce Draka a k úplné dokonalosti už snad chybí jen nějaká ta dračice, rozkošnicky se rozvalující na sametově jemném čalounění.

Designér se při navrhování „dračí pohovky“ inspiroval horskou krajinou, kterou zachytil v oblinách a rafinovaných křivkách tohoto sofa. Základní rozložení je koncipováno do obdélníkového tvaru – fádní, nicméně tento tvar se za celou dobu existence pohovek jakožto běžného prvku obytných interiérů, ukázal jako nejvíce praktický.

 

Výhodou dračí pohovky je také to, že ji lze postavit do místnosti jako solitérní kus nábytku. Není tedy nutné, aby byla strčená u zdi, jak tomu bývá u běžných sedacích souprav zvykem. Moroso je totiž přístupná ze všech stran, kde na usedajícího čeká pokaždé jiný druh pohodlí, právě díky netradičně tvarovanému čelu, umístěnému v prostředku pohovky.

Raději nežli sexy rudou, máte cestování letadlem? Pakliže si libujete v pohodlí sedadel první třídy v letadle, rozhodně se vám zalíbí tento model pohovky. Je chytrou kombinací plastové zadní strany a měkkého čalounění nebesky modré barvy.

Pohovce nechybí ani kulatá okénka, která ještě umocňují dojem, že sedíte v letadle, směr říše pohodlí a blogs.estadao.com.br

7.1.2015 8:33

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist