Způsoby jak vylepšit stůl v domácí pracovně

Domácí kancelář či pracovna je místem, kde by se mělo setkávat pohodlné prostředí s praktičností, funkčností, účinností, což jsou podmínky nesmírně důležité pro každý pracovní prostor.

shutterstock_1679636683-1100x618.jpg Zdroj: shutterstock

Jen my sami víme…

Aby se takový home office prostor stal příjemně stylovým, velký počet takto pracujících se pouští do tvorby své domácí kanceláře vlastníma rukama. Berou si za své jak návrhy, tak realizaci vítězného modelu, který si sami vybrali. A není divu, jen tak je možné dopracovat se k projektu, který je nám osobně doslova ušitý na míru. Dobře zařízený pracovní prostor má totiž sílu nejen inspirovat, ale také soustředit se tu i na ty nejběžnější úkoly a udělat z nich příjemné pracovní zážitky.

Vdechněte svému podnikání nový život

Není proto žádným překvapením, že se objevilo velké množství DIY pracovních stolů, a to od relativně jednoduchých projektů až po projekty velmi složité a detailně propracované. Složitější a komplexní realizace si však vyžádají spolupráci dalších osob, nebo dokonce odborníků. V dnešní fotogalerii u článku jsme shromáždili výběr toho nejlepšího, co na všech úrovních složitosti vytvořili domácí kutilové, aby vás inspirovali. Dokonce i tehdy, když nejste zrovna vy tím kutilem, mohou vás inspirativní návrhy nových pracovních stolů posunout dál a vdechnout vašemu podnikání nový život.

Robustní kusy více vydrží

Naše první kolekce stolů není pro lidi se slabým srdcem a drobnou tělesnou konstitucí. Tyto robustní, velké kusy, tedy stoly, jsou naopak nejodolnější z celé řady nabízených pracovních stolů. To je rozhodně pravda, neboť část s lavicí poskytne maximum úložného prostoru, takže vznikne prostor pro celou řadu zařízení, vybavení a souborů. Máte spoustu kancelářských potřeb? Žádný problém! Tyto stoly unesou vše, co se týká vaší práce.

Středně velké stoly

Nové sady moderních stolů nabízí kousky průměrné velikosti, perfektní kombinaci materiálu a kompaktnosti. Jinými slovy, tyto DIY desky vám pomohou co nejlépe využít maximálně prostor svého pokoje, aniž by byla obětována jakákoli důležité funkce stolu. Dvě části stolu, který je třeba vlastnoručně sestavit, zahrnují povrchovou plochu, desku a k ní přimontovatelné nohy, které bývají nejčastěji dřevěné, nebo z kovových trubek. Deska může být také dřevěná, ale i betonová, kovová, nebo skleněná. Minimalistický stůl může být postaven od základů například jen s použitím panelu dveří a několika dalších kusů dřeva, které budou suplovat klasické nohy stolu.

 

8.3.2023 8:00 | autor: Zuzana Bohdalová | zdroj: Decoist

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist