17 tipů jak na výjimečnou svatbu ve venkovském stylu

Uvažujete o svatbě nebo už dokonce máte stanovené datum? Pojďte se s námi podívat, jak vystrojit velkolepou svatbu ve venkovském stylu.

17 fotografií
<strong>Hned vedle stodoly</strong>Tradiční svatba neznamená nízkorozpočtová. Tak jako v tomto případě. Vyzdobit můžete staré stavení, stodolu nebo třeba mlýn podle vašeho gusta. Vy a váš nápad se stanete středem pozornosti.

Hned vedle stodoly
Tradiční svatba neznamená nízkorozpočtová. Tak jako v tomto případě. Vyzdobit můžete staré stavení, stodolu nebo třeba mlýn podle vašeho gusta. Vy a váš nápad se stanete středem pozornosti.

1 / 17
<strong>Svatební cupcake</strong>Svatba se neobejde bez nádherného dortu. Sám o sobě ale nestačí. Doplňte ji nabídkou cupcaků. Budete překvapeni, jak dobře vybraná barva a tvar moderních dobrot zapadnou mezi zbytek tradiční výbavy.

Svatební cupcake
Svatba se neobejde bez nádherného dortu. Sám o sobě ale nestačí. Doplňte ji nabídkou cupcaků. Budete překvapeni, jak dobře vybraná barva a tvar moderních dobrot zapadnou mezi zbytek tradiční výbavy.

2 / 17
<strong>Občerstvení z farmy</strong>V jakém stylu svatbu zařídíte, to se projeví i v nabízeném menu. Těžko můžete mluvit o tradiční svatbě a přitom nabízet crème brûlée. Vytvořte samoobslužný pult z potravin, které jsou přírodní a bez chemických aditiv. Vaše svatba tak bude nejen krásná a tradiční, ale i šetrná k přírodě.

Občerstvení z farmy
V jakém stylu svatbu zařídíte, to se projeví i v nabízeném menu. Těžko můžete mluvit o tradiční svatbě a přitom nabízet crème brûlée. Vytvořte samoobslužný pult z potravin, které jsou přírodní a bez chemických aditiv. Vaše svatba tak bude nejen krásná a tradiční, ale i šetrná k přírodě.

3 / 17
<strong>Roztomilé detaily</strong>Venkovský styl vaší svatby by se měl projevit nejen celkovým vzhledem a náladou, ale i doplňky a drobnými dekoracemi. Nezapomeňte proto na stoličky pro novomanžele.

Roztomilé detaily
Venkovský styl vaší svatby by se měl projevit nejen celkovým vzhledem a náladou, ale i doplňky a drobnými dekoracemi. Nezapomeňte proto na stoličky pro novomanžele.

4 / 17
<strong>Když počasí nepřeje</strong>Plánujete-li svatbu za chladného počasí, využijte vnitřek stodoly. Poslouží stejně dobře jako exteriér. Výhodou je, že podobná stavení jsou prostorná a mají vysoké stropy – pohodlně na ně navěsíte všechny potřebné girlandy a další ozdoby.

Když počasí nepřeje
Plánujete-li svatbu za chladného počasí, využijte vnitřek stodoly. Poslouží stejně dobře jako exteriér. Výhodou je, že podobná stavení jsou prostorná a mají vysoké stropy – pohodlně na ně navěsíte všechny potřebné girlandy a další ozdoby.

5 / 17
<strong>Štafle jako dekorace</strong>Jednou z nejkrásnějších věcí na venkovské svatbě je, že nemusíte investovat majlant do high-end dekorací. Vystačíte s málem. Tak jako na obrázku. Zkrátka si opatříte dřevěné štafle a vystavíte na něj počáteční písmena novomanželů. Jednoduché, že?

Štafle jako dekorace
Jednou z nejkrásnějších věcí na venkovské svatbě je, že nemusíte investovat majlant do high-end dekorací. Vystačíte s málem. Tak jako na obrázku. Zkrátka si opatříte dřevěné štafle a vystavíte na něj počáteční písmena novomanželů. Jednoduché, že?

6 / 17
<strong>Nezapomeňte na lustr</strong>Zapomeňte na velký a přezdobený lustr. Pro tuhle svatbu postačí vlastnoručně vyrobený z vánočních světel a kola od žebřiňáku. Určitě přiláká obdivné pohledy.

Nezapomeňte na lustr
Zapomeňte na velký a přezdobený lustr. Pro tuhle svatbu postačí vlastnoručně vyrobený z vánočních světel a kola od žebřiňáku. Určitě přiláká obdivné pohledy.

7 / 17
<strong>Květiny v sudu</strong>Jaká by to byla svatba bez květinové výzdoby. Vyberte své oblíbené květiny a naaranžujte je na sud. Snažte se vybírat květiny v bílé nebo jiné neutrální barvě. Výsledek vás jistě potěší.

Květiny v sudu
Jaká by to byla svatba bez květinové výzdoby. Vyberte své oblíbené květiny a naaranžujte je na sud. Snažte se vybírat květiny v bílé nebo jiné neutrální barvě. Výsledek vás jistě potěší.

8 / 17
<strong>Zákoutí pro romantiku</strong>Při plánování svatby nezapomínejte na fotografa, který bude potřebovat vhodné zákoutí, kde nafotí ty nejlepší snímky. S bílými záclonkami visícími ze stromů jistě neuděláte chybu.

Zákoutí pro romantiku
Při plánování svatby nezapomínejte na fotografa, který bude potřebovat vhodné zákoutí, kde nafotí ty nejlepší snímky. S bílými záclonkami visícími ze stromů jistě neuděláte chybu.

9 / 17
<strong>Vytvořte si fotorám</strong>Fotky ve starém stylu se hodí téměř na každou svatbu. Zkuste si na vhodném místě vytvořit fotorám. Jednoduše ho dozdobte vašimi jmény, eventuálně přidejte datum svatby. A focení může začít.

Vytvořte si fotorám
Fotky ve starém stylu se hodí téměř na každou svatbu. Zkuste si na vhodném místě vytvořit fotorám. Jednoduše ho dozdobte vašimi jmény, eventuálně přidejte datum svatby. A focení může začít.

10 / 17
<strong>Svatební banner</strong>Asi každý se chce na své svatbě tak trochu předvést a upozornit na novomanžele. Tento banner upoutá pozornost každého příchozího. Přitom je jednoduchý a vyrobit si ho můžete úplně sami.

Svatební banner
Asi každý se chce na své svatbě tak trochu předvést a upozornit na novomanžele. Tento banner upoutá pozornost každého příchozího. Přitom je jednoduchý a vyrobit si ho můžete úplně sami.

11 / 17
<strong>Zákusky</strong>Něco na zub nesmí chybět na žádné svatbě. Zapomeňte na přezdobené dortíky s tunou barevných růžiček. Venkovská svatba si vystačí se sladkostmi, které barvami nijak nevynikají. Určitě si pochutnáte.

Zákusky
Něco na zub nesmí chybět na žádné svatbě. Zapomeňte na přezdobené dortíky s tunou barevných růžiček. Venkovská svatba si vystačí se sladkostmi, které barvami nijak nevynikají. Určitě si pochutnáte.

12 / 17
<strong>Vhodné místo pro občerstvení</strong>Když už víte, co budete podávat k jídlu, nezapomeňte, že stejně důležité je vybrat místo a dekorace pro stůl s občerstvením. Na obrázku novomanželé využili dřevěnou stěnu a doplnili ji nápisem v přírodních barvách.

Vhodné místo pro občerstvení
Když už víte, co budete podávat k jídlu, nezapomeňte, že stejně důležité je vybrat místo a dekorace pro stůl s občerstvením. Na obrázku novomanželé využili dřevěnou stěnu a doplnili ji nápisem v přírodních barvách.

13 / 17
<strong>První dojem se počítá</strong>Hosté si udělají názor nejen podle celkové výzdoby. Důležité jsou i jednotlivé maličkosti. Nezapomeňte stylově vyzdobit i obaly na příbory. Výhodou je, že vás vůbec nemusí přijít draho.

První dojem se počítá
Hosté si udělají názor nejen podle celkové výzdoby. Důležité jsou i jednotlivé maličkosti. Nezapomeňte stylově vyzdobit i obaly na příbory. Výhodou je, že vás vůbec nemusí přijít draho.

14 / 17
<strong>Zdobím, zdobíš, zdobíme</strong>Při vymýšlení dekorací se soustřeďte i na jejich kompaktnost a využitelnost. Některé kousky zkrátka při špatném počasí nebo při nedostatku místa budete muset přemístit. Připravte si takové, které nebudou náročné na údržbu a stěhování.

Zdobím, zdobíš, zdobíme
Při vymýšlení dekorací se soustřeďte i na jejich kompaktnost a využitelnost. Některé kousky zkrátka při špatném počasí nebo při nedostatku místa budete muset přemístit. Připravte si takové, které nebudou náročné na údržbu a stěhování.

15 / 17
<strong>Pro opravdové kutily</strong>Baví vás projekty „udělej si sám“? Pokud jste jen trochu šikovní, podívejte se, jak nádherné dekorace si můžete sami vyrobit. Třeba z papírových ubrousků.

Pro opravdové kutily
Baví vás projekty „udělej si sám“? Pokud jste jen trochu šikovní, podívejte se, jak nádherné dekorace si můžete sami vyrobit. Třeba z papírových ubrousků.

16 / 17
<strong>Romantický zvoneček</strong>Dalším nápadem na dekoraci je tento romantický zvoneček. „Zazvonit pro pusu“ si tak během svatby (ale i po ní!) můžete naprosto kdykoli.

Romantický zvoneček
Dalším nápadem na dekoraci je tento romantický zvoneček. „Zazvonit pro pusu“ si tak během svatby (ale i po ní!) můžete naprosto kdykoli.

17 / 17
Miniatury Zavřít
TOPlist