Diskuze

6 komentářů

  J
  Jana Hlučná

  My jsme s manželem také koupil synovi postel, která zároveň slouží jako taková prolézačka. V pokojíčku se tak dokáže zabavit i na dlouhé hodiny. Bohužel bydlíme převážně v patře, takže se snažíme dbát i na bezpečnost, s čímž nám pomáhají dětské zábrany a další bezpečnostní prvky a zatím se nám nestalo, že by si děti udělaly nějaký úraz.

  Léňa

  Mě se ten nápad náhodou moc líbí. Mít takovou postel jako dítě, tak ji budu ukazovat kamarádům a budu se s ní chlubit a budu na ní moc pyšná. Mít děti, tak jim to hned koupím. Pokud bych na to samozřejmě měla prostor. Protože v bytě je málokdy místo. Dětské postele https://www.mimikov.cz/kategorie/detske-postele-a-kolebky-57/ jsou v dnešní době velmi nápadité.

  Karel

  Tak to je naprosto nádherný! Přál bych takovou postýlku mé dceři, ale to určitě stojí strašné peníze a možná by to ani pořádně neocenila. Ona se zatím nejvíce spokojila s hadrovou panenkou, kterou jsme koupili z https://www.fairtradecentrum.cz/hadrove-panenky-dolls4tibet/fair-trade-tibetska-hadrova-panenka-pratelstvi-daisy/. Zatím je naše hadrová panenka nejlepší nákup pro naše dítě, co jsme kdy udělali.

  Ivulenka

  Jo, tak jestli už jsme u toho hraní a tak, tak my jsme vyzkoušeli teď s našimi dětmi zkusit něco takového, jako je třeba je odměňovat různými plackami z této stránky zde – https://www.udelejsiplacku.cz/ a za každou činnost, kterou doma provedou, tu placku dostanou a oni se pak cítí jako nějaký generál nebo i dokonce skaut 😀 Myslím si, že je to moc fajn způsob jak děti namotivovat.

  Julie

  Některé vypadají moc pěkně. 🙂 My se taky chystáme našemu malému kupovat novou postel. Ráda bych nějakou, která má hodně úložného prostoru. Velmi se mi třeba líbí tato: https://detivbavlnce.cz/169718-postel-s-uloznym-prostorem-prirodni-90×200-maxi-03017909-tempo-kondela.html

  eva

  No, to je naprosto šílený !! Od shora až dolů

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist