Living > Tipy a trendy > Tipy a trendy > Pomocník, se kterým zvládnete jarní úklid snadno a rychle

Pomocník, se kterým zvládnete jarní úklid snadno a rychle

7. 3. 2016 | Tipy a trendy

Ať už se nám to líbí nebo ne, blíží se svátky jara, což znamená jediné – čeká nás opět velký úklid. Ještě jsme si nestačili vydechnout z toho předchozího a už se máme znovu vrhat na okna a dokonalou očistu našich domovů. Hrůza. Ale s námi to tentokrát zvládnete rychle a s přehledem. Máme pro vás super tip.

Pomocník, se kterým zvládnete jarní úklid snadno a rychle

Pokud velké sezónní úklidy nesvěřujete do rukou odborníků a nevyužíváte služeb úklidových firem, nezbude vám nic jiného, než se do něj pustit sami. Už teď se děsíte, kolik času vám zabere, ačkoliv byste ho dokázali využít i jinak? Nemusíte. Stačí si jen vybrat toho správného pomocníka.

Hadřík, který vás dostane

Pro jednou zapomeňte při úklidu na chemii a hadry natrhané ze starých triček. Že bez toho to nepůjde? Omyl! Zkuste si tentokrát vzít na pomoc mikrohadřík Actifibre od Viledy. Jak ho jednou vyzkoušíte, už ho nebudete chtít dát z ruky. Hadřík je totiž vyroben ze speciálních mikrovláken s použitou technologií aktivní absorpce, což z něj dělá jedničku na trhu. Dokáže zadržet až neuvěřitelné množství tekutiny bez ždímání, navíc ho můžete použít na všechny povrchy, aniž byste se museli bát, že některý zničí nebo poškrábe. Kromě úžasné absorpce se také snadno ždíme a velmi rychle schne. Je příjemný i na dotek.

Úklid i bez chemie

Kečup, med, džem, káva, nebo červené víno? Mikrohadřík Actifibre vše zvládne beze šmouh a ještě k tomu jediným tahem. Každá hospodyňka také ocení, že k dokonalému úklidu kromě tohoto hadříku nové generace nepotřebuje už žádné jiné přípravky. Žádné saponáty, leštěnky nebo přípravky proti prachu. Tentokrát si vystačíte jen s hadříkem. A když už se vám bude zdát moc špinavý, jednoduše ho hodíte do pračky a vyperete. Prát jej můžete opakovaně, a že je opravdu kvalitní, dokazuje i dvouletá záruka. Pořídíte ho v běžné obchodní síti za neuvěřitelných 54,90 Kč.

Přesvědčte se sami, jak skvěle funguje:


Více informací naleznete na stránkách shop.vileda.cz

Dále čtěte

Ukliďte si nejen v sobě, ale i okolo sebe!

Ukliďte si nejen v sobě, ale i okolo sebe!

Dali jste si novoroční předsevzetí uklidit si v životě? A co takhle uklidit si doma kolem sebe? Zbavit se věcí, které už nenosíte a které vám jen zavazí? Že na to nemáte sílu ani odvahu? Ale ne, zkuste to. Kdy jindy se do toho pustit než teď, na začátku roku?

Úklid ještě nikdy nebyl snazší!

Úklid ještě nikdy nebyl snazší!

Ať už se nám to líbí nebo ne, Vánoce se blíží mílovými kroky a s nimi je kromě pečení a shonu při shánění dárků spojen také velký předvánoční úklid. Pokud patříte mezi tu hromadu žen celé dny létajících po bytě ve snaze vycídit jej do nejmenšího detailu, pak jistě oceníte pomocníka, který vám práci usnadní...

Super tipy na rychlý úklid osvědčenými metodami

Super tipy na rychlý úklid osvědčenými metodami

Nabízí se obligátní otázka - uklízíte rádi? Až na pár jedinců, kteří úklidem relaxují, většina z nás prostě dělá automaticky a ze zcela praktického důvodu několik úkonů, se kterými dají byt rychle do pořádku. I přesto některé z těchto aktivit děláme raději než jiné. My pro vás máme super tipy, které vám práci ulehčí.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Zatím bez komentáře

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Platan

Platan

Mohutně opadavé stromy s borkou na kmenech charakteristicky se odlupující, koruna rozložitá, listy velké, střídavé...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 462 aktivních uživatelů 73 147 témat)

Poslední příspěvky

Julie1234
od: Julie1234 | 26. 09. 2016, 17:22

Dobrý den, na http://www.homezin.cz/media/jak-u... Číst

Ricchochet
od: Ricchochet | 26. 09. 2016, 17:12

Dobrý den, koupili jsme dům se starším kotlem a... Číst

Requied
od: Requied | 26. 09. 2016, 17:07

nedovedu si představit kombinaci křídlové brank... Číst

pafas
od: pafas | 26. 09. 2016, 15:07

Ano, i nad touto variantou jsem uvažoval. Vzhle... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist