Living > Tipy a trendy > Tipy a trendy > Černobíle vyladěné venkovní prostory

Černobíle vyladěné venkovní prostory

5. 9. 2014 | Tipy a trendy

Máte pocit, že existuje v současné době nějaká žádanější a oblíbenější barevná kombinace než je černo-bílá? Černá a bílá je klasické barevné schéma, které bude vždy v kurzu. Často vídáme velmi stylové interiéry v tomto barevném schématu. Ale co venku? Ovšem i tam je možné beze zbytku využít veškerých možností, které nám tato dvoubarevná kombinace nabízí. Pojďme se na některé z nich podívat.

Variant je mnoho

Udělej si svůj venkovní prostor elegantní a krásný díky výběru těchto dvou barevných odstínů ve vzájemných kombinacích. Smíchejte bílý zahradní nábytek s černými doplňky, jako jsou přikrývky, polštáře, svícny a různé dekorace. Nebo na to jděte přesně naopak a zvolte černý nábytek a přidejte bílé doplňky. Kombinovat se dají i různé vzory skládající se pouze z těchto dvou barev. Tento druh kombinací je zvlášť módní v současné době.

Přírodní a šedé prvky jako další možnost

Přírodní a šedé betonové odstíny k sobě pasují velmi dobře. Přírodní dřevo dodá rustikální prvky nebo uklidňující dotek každému prostoru a beton, to je minimalismus a moderní vzhled. K venkovním prostorám patří dřevo a černá barva, ta je všeobecně považována za odstín, který snese leccos. Jen je třeba zbystřit při výběru textilních materiálů v černé barvě, které by mohly utrpět působením silného slunečního záření v letním období.

Inspirativní nápady ve fotogallerii

Podívejte se na inspirativní nápady níže v naší fotogalerii! Najdete tam pokojový dělič drhaný, dělič ze surového lana nebo dělič z plastových výlisků, také ze skla, z březových větví, nebo z drátěnky ze staré postele ale i z mnoha dalších materiálů. Co fotografie, to originál. Nechejte se inspirovat.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: digsdigs.com

Dále čtěte

Venkovní dlažba a keramika do nepohody

Venkovní dlažba a keramika do nepohody

Balkony, lodžie a terasy jsou neodmyslitelnou součástí městského i venkovského bydlení. Všechna tato místa jsou však trvale vystavena střídání teplot, dešti, sněhu i slunci, a proto je třeba věnovat jejich návrhu i provedení mimořádnou pozornost. Bezpochyby nejvhodnějším materiálem pro venkovní prostory napojené na interiér je keramika.

Černobílá inspirace pro váš interiér

Černobílá inspirace pro váš interiér

Černá a bílá jsou krajní barvy barevného spektra. Není je nutné ale vnímat nějak extrémisticky. Jakou mají tyhle barvy podle vás náladu? Může být černá barva veselá? A nebo alespoň smyslná? A když ani to ne, tak elegantní? A bílá? A přišla by vám elegance vhod?

Obdivuhodné černobílé ložnice

Obdivuhodné černobílé ložnice

Možná máte pocit, že černá barva není ta správná volba pro prostory, kde se spí a relaxuje. Ale my doufáme, že po přečtení dnešního článku a prohlédnutí všech inspirativních černobílých ložnic, které jsme pro vás shromáždili do dnešní fotogalerie, změníte názor. Samozřejmě, vše je věcí osobního vkusu, ale někdy možná až zbytečně často zůstáváme ve starých vyježděných kolejích a nepřipouštíme změnu. Třeba tomu bude s vaší ložnicí jinak.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Zatím bez komentáře

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Trnovník

Trnovník

Trnovník se vyskytuje jako strom nebo jako keř dorůstající 2 až 25 m. Nejčastěji jsou také označovány jako akáty. Kůra a...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 464 aktivních uživatelů 73 149 témat)

Poslední příspěvky

Sena
od: Sena | 29. 09. 2016, 19:33

Na zahradě Bibi, na zahradě. Shodli jsme se s d... Číst

Bibi53
od: Bibi53 | 29. 09. 2016, 18:37

Ách, to byl dnes krásný den . Celý den slunce... Číst

DanaKote
od: DanaKote | 29. 09. 2016, 17:31

Ballerina Dreams ? Číst

Báša
od: Báša | 29. 09. 2016, 11:38

Díky všem za rady,stále nějaké změny,až... bude... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist