Living > Inspirace > Stavba a dům > Veletrh Střechy Praha 2016 předvede jedinečné nárožní vazníky – nejlepší konstrukci pro vaši střechu

Veletrh Střechy Praha 2016 předvede jedinečné nárožní vazníky – nejlepší konstrukci pro vaši střechu

13. 1. 2016 | Stavba a dům

Již 18. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA nabídne od 21. do 23. 1. 2016 ukázky nepřeberného množství střešních materiálů a služeb pro stavbu a renovaci střech. Mezi jeho letošní novinky, které by neměly uniknout vaší pozornosti – zvláště jestli plánujete výstavbu s využitím vazníkové konstrukce - patří i nový typ vazníků.

Veletrh Střechy Praha 2016 předvede jedinečné nárožní vazníky  – nejlepší konstrukci pro vaši střechu

Jde o nárožní vazníky s grádováním a přišla s nimi jihočeská rodinná firma NEMA, která se dřevem a jeho využitím ve stavebnictví zabývá již přes 20 let. Vy si je můžete prohlédnout, případně rovnou objednat právě na stánku NEMA na veletrhu STŘECHY PRAHA 2016. Navíc v případě objednávky vazníku nebo krovu přímo tam automaticky získáte pojistnou hydroizolační fólii WÜTOP TRIO 140 na celou vaši střechu zdarma.

Vazníky s grádováním nároží – výrazně vyšší kvalita střechy za stejnou cenu

V čem jsou jiné oproti běžné vazníkové konstrukci? Na začátek zmiňme to hlavní - v ceně se nijak od běžných vazníků neliší. Přesně tak. Nejsou dražší, naopak nabízejí řadu výhod, které ocení montážníci, pokrývači a ve výsledku i vy sami.

  • Vazníky se vyrábějí z českého smrkového dřeva, mají 80mm široké nároží a grádování (seříznutí) hrany se dělá na míru podle úhlu konkrétní střechy.
  • Již ve výrobě dochází pomocí moderních CNC strojů k seříznutí horní hrany vazníků, a to podle velice přesných projektových údajů.
  • Odborná montáž nárožních vazníků trvá polovinu doby než montáž běžných vazníkových konstrukcí.
  • Silnější fošny zaručují pevnější konstrukci celé vaší střechy.
  • Díky zkoseným hranám umožňuje tato dřevěná konstrukce položit střešní krytinu s maximální možnou přesností, kterou byste při použití běžných vazníků nikdy nedosáhli.

Stejně jako běžné vazníky i tyto využijete např. při stavbě bungalovu, domu s plochou střechou, objektu bez obytného podkroví, halové stavby, supermarketu a celkově staveb velkorozponových. Jsou výbornou volbou také u střešních konstrukcí atypických tvarů, stejně jako v případě kombinované konstrukce vazníku s krovem.

Dodání vazníkové konstrukce zabere firmě 3 až 5 týdnů podle náročnosti projektu a zajímavost nabízí NEMA také v případě montáže. Tu vám samozřejmě může zajistit kompletně a pro vás tak bez starostí, anebo těm zručnějším propůjčí za hodinovou mzdu svého vyškoleného pracovníka, který s montáží střešní konstrukce pomůže a ukáže jak na to.

Sledujte Facebook firmy Nema a stránky www.nema.cz. 

Komerční prezentace

Dále čtěte

Střešními okny blíž ke hvězdám

Střešními okny blíž ke hvězdám

Když se stěhujeme do hotového domu, na jehož budování jsme se nepodíleli, pak občas toužíme po "maličkostech", které by nám bydlení zpříjemnily. Mezi ty patří i ploché střechy s rovnými okny. Velký obdiv má dánský inženýr Villum Kann Rasmussen, který jako první navrhl a vyrobil střešní okno v roce 1942. Doba pokročila, technika spěchá kupředu a my si můžeme vesele vybírat střešní okna od několika českých a mnoha zahraničních výrobců.

Střešní průhledy aneb okno nebo vikýř?

Střešní průhledy aneb okno nebo vikýř?

Každý, kdo aktuálně řeší stěhování do půdních prostor, mezonetu anebo dvougeneračního domku jistě dojde do fáze, kdy si bude muset položit poměrně zásadní otázku. Bude lepší střešní, neboli půdní okno anebo klasický vikýř?

Než přijde zima, důkladně zkontrolujte střechu

Než přijde zima, důkladně zkontrolujte střechu

V létě žár, krupobití jarních bouřek, v zimě mnohdy kubíky sněhu, který na jaře začne tát a těžký zatíží střechu mnohonásobně víc než prachová peřina. Střecha chrání celý náš dům a měli bychom jí věnovat důkladnou péči. Na podzim jí proto věnujte důkladnou prohlídku.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Zatím bez komentáře

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Pistácie (Řečík)

Pistácie (Řečík)

Pistácie pravá neboli řečík pravý (Pistacia vera) je strom teplých suchých krajů středního Východu a Středomoří. Druhy...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 463 aktivních uživatelů 73 148 témat)

Poslední příspěvky

Julie1234
od: Julie1234 | 27. 09. 2016, 19:13

Dobrý den, na http://www.homezin.cz/media/vries... Číst

kosacek
od: kosacek | 27. 09. 2016, 16:43

Už zrají arguty, u mne jen Merkel35, tu vyhodím... Číst

supec
od: supec | 27. 09. 2016, 16:09

Kupte "zděř" (v železářství), nebo o ... Číst

Alča1
od: Alča1 | 27. 09. 2016, 15:00

Ahojte, kdysi jsem si na skalničkové výstavě ko... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist