Living > Inspirace > Stavba a dům > Plotové stěny a opěrné zdi se systémem Stavoblock postavíte jako stavebnici

Plotové stěny a opěrné zdi se systémem Stavoblock postavíte jako stavebnici

21. 3. 2016 | Stavba a dům

Betonové tvárnice jsou ideální pro stavbu mnoha prvků zahradní architektury. Nesporné výhody tohoto stavebního materiálu tkví nejen v jeho vlastnostech, ale také v tom, že jde o systém tzv. suchého zdění. Ploty, podezdívky, sokly aj. postavíte snadno a rychle, a to bez betonového základu, armatury či použití tmelů a lepidel. Stavoblock je jednoduše dokonalá stavebnice, kterou dokáže poskládat úplně každý!

Plotové stěny a opěrné zdi se systémem Stavoblock postavíte jako stavebnici

Betonové tvárnice, které navrhli čeští inženýři, jsou doslova splněným snem každého, kdo přemýšlí o stavbě výše zmíněných prvků svépomocí. Jejich montáž je totiž velmi jednoduchá, rychlá a úsporná.

Plotové stěny a opěrné zdi Stavoblock

Jak postavit betonový plot se systémem Stavoblock? Nutností je předem připravený štěrkový základ na rovném povrchu, základem je také odvodnění pomocí drenáže. A poté už přichází na řadu skládání betonových tvárnic, které do sebe přesně zapadají bez nutnosti prolévání betonem či lepení. Plotové stěny či opěrné zdi se dají postavit až do výšky několika metrů.

Přesvědčte se na www.novabrik.cz, že stavbu z betonových tvárnic Stavoblock zvládne každý.

Betonové tvárnice Stavoblock a jejich výhody

Použití systému Stavoblock přináší samé výhody. Tou největší je již zmiňovaná jednoduchost a variabilita použití. Betonové tvárnice jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, které zaručují dlouhou životnost a bezúdržbovost. Plotové stěny, podezdívky, sokly či opěrné zdi zkrášlí vaši zahradu díky svému jedinečnému estetickému vzhledu. Na výběr je několik druhů betonových tvárnic, takže si můžete sami zvolit, jaké provedení či barva tvárnic se přesně hodí do vašeho exteriéru. Pokud myslíte ekologicky, tak vás jistě potěší, že betonové tvárnice jsou vyrobeny z přírodního materiálu, který lze plně recyklovat.

Investujte efektivně

Každý člověk ví, že kvalita něco stojí. Počáteční investice do betonových tvárnic Stavoblock se vám ovšem rozhodně vyplatí. Zaprvé ušetříte na nákladech za nepotřebný betonový základ, navíc si nebudete muset platit žádné profesionální dělníky. Jakmile jednou postavíte plot či opěrnou zeď z betonových tvárnic, už nebudete muset vynakládat další peníze za opravy či modernizace, jak tomu bývá v případech, kdy člověk zvolí to nejlevnější řešení.

Proč si tedy pořídit betonové tvárnice Stavoblock?

  • Snadno a rychle s nimi postavíte téměř vše, na co si vzpomenete.
  • Jejich předností je jednoduchá montáž, kterou zvládne úplně každý.
  • Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují dlouhou životnost.
  • Jedinečný vzhled tvárnic zkrášlí exteriér vašeho domu.
    Vaše peníze budou vynaloženy chytře a efektivně.

Betonové tvárnice Stavoblock svou kvalitou, provedením a širokou škálou použití nemají na českém trhu konkurenci. Postavte si vysněnou zahradu s unikátním systémem suchého zdění!


Komerční prezentace

Dále čtěte

Není plot jako plot aneb dřevěné plaňky jsou opět v módě

Není plot jako plot aneb dřevěné plaňky jsou opět v módě

Každý plot vymezuje hranice pozemku, chrání před vniknutím volně pobíhajících zvířat, zabraňuje nekontrolovanému úniku malých dětí ven na ulici a zvyšuje pocit intimity a soukromí. Právě posledně jmenovanou funkci drátěný plot „neumí“. Dřevěný ano. Navíc se výborně hodí k novostavbám ze dřeva, chatám i chalupám.

Stavba zdi z pórobetonu svépomocí

Stavba zdi z pórobetonu svépomocí

Před začátkem stavby je vždy bezpodmínečně nutné seznámit se se správným pracovním postupem, abychom se nedopouštěli chyb, které by mohly mít na výslednou stavbu doslova fatální účinek. Je třeba se také seznámit se správnými technologickými postupy, abychom mohli zvýšit efektivitu své práce a abychom si mohli stavbu zjednodušit, aniž by se to jakkoli projevilo na konci samotné realizace.

Tip na bezúdržbovou fasádu, co vydrží i 50 let

Tip na bezúdržbovou fasádu, co vydrží i 50 let

Fasáda je vlastně takový kabát domu. Nejenže mu dává styl a vzhled, ale také má vliv na tepelnou pohodu uvnitř nebo odvod vlhkosti. Neměli bychom její výběr podceňovat. Přinášíme vám tip, který zaujme zejména milovníky dřevěných fasád, kteří by ji chtěli, ale nemají čas jí věnovat potřebnou péči.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Zatím bez komentáře

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Trnovník

Trnovník

Trnovník se vyskytuje jako strom nebo jako keř dorůstající 2 až 25 m. Nejčastěji jsou také označovány jako akáty. Kůra a...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 464 aktivních uživatelů 73 149 témat)

Poslední příspěvky

kvetinka272
od: kvetinka272 | 29. 09. 2016, 10:13

Přeji krásný sluníčkový den U nás je také te... Číst

achaila
od: achaila | 29. 09. 2016, 09:02

Já jsem pro klasiku, do L nebo U. Když přijde n... Číst

Bibi53
od: Bibi53 | 29. 09. 2016, 08:54

Hezké ráno přeju, u nás dnes opět slunečno a do... Číst

Sena
od: Sena | 29. 09. 2016, 08:46

Přeju dobrý den, u nás pod mrakem. Za chvilku j... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist