Living > Inspirace > Stavba a dům > Akce ProDům: Nejlepší nabídka pro dům je tady!

Akce ProDům: Nejlepší nabídka pro dům je tady!

1. 3. 2016 | Stavba a dům

Stavíte dům? Nenechte si ujít současný akční balíček ProDům. Tato svěží jarní novinka rozvířila jinak poklidné vody stavebního odvětví. Komu je nabídka určena? Zákazníkům, kteří rádi kupují prověřenou kvalitu za dobrou cenu a upřednostňují kvalitní prodejní servis.

Akce ProDům: Nejlepší nabídka pro dům je tady!

Většina stavebníků určitě uslyší na atraktivní podobu unikátních slev nabízených v akci ProDům. Lákavé investiční úspory by ale neměly zastínit důležitější moment: V právě probíhající společné kampani k sobě cestu nalezlo šest špičkových výrobců materiálů, nutných pro stavbu rodinného domu. Za akční cenu můžete jedním šmahem nakoupit špičkové zdivo značky Ytong, kvalitní střešní krytinu Bramac, dlažbu a zdicí prvky značky Presbeton, zateplovací systém a řešení pro interiér společnosti Weber, tepelnou, zvukovou a protipožární izolaci od značky Isover a kompletní systém pro suchou výstavbu – sádrokartonové desky Rigips. Sedmým partnerem akce jsou stavebniny PRO-DOMA, v jejichž nejširší síti 66ti prodejen v České republice zákazníci slevy uplatní. Celkově to znamená, že výhodnější nabídku na trhu nenajdete.


Díky akci ProDům získáte vysněný dům opravdu za hubičku. 

Jaké výhody balíček přináší?

Stavba rodinného domu je vyčerpávající záležitost. Poptávání rozpočtů od různých dodavatelů a subdodavatelů stavby je určitě jednou z nejnamáhavějších fází dlouhého stavebního procesu. Výhodou balíčku ProDům je spojení více prémiových značek pod jednou pomyslnou střechou. To znamená, že jednotlivé dodavatele není zapotřebí poptávat odděleně.

Obrovskou výhodou je také zhotovení nabídky přímo od prověřeného výrobce. Ten vám jednak garantuje špičkovou kvalitu svých výrobků, jednak nejnižší cenu. Během procesu máte navíc možnost se zástupci výrobce konzultovat vše potřebné: ujasníte si, zda vybíráte správnou produktovou řadu, zda kalkulaci rozumíte, kde lze případně ušetřit nebo si například můžete nechat doporučit partnerské firmy, které s materiálem umí pracovat. Obchodní zástupci všech zúčastněných firem vám nabídku na dům doslova vypiplají na míru. Ušetříte tedy spoustu času, protože nemusíte nabídky poptávat sami na mnoha místech.


Registrujte se do konce května na stránkách www.pro-dum.eu.

Jak na to?

Stačí se od 1. 3. do 31. 5. 2016 registrovat na stránkách www.pro-dum.eu. Každý z registrovaných zákazníků získá unikátní kód. Do 24 hodin bude kontaktován operátorem, seznámen s následujícím průběhem poptávky a požádán o projektovou dokumentaci. Na jejím základě bude všem zákazníkům bezplatně vyhotovena a předána kalkulace na jednotlivé stavební materiály. Výslednou cenovou nabídku zákazník doladí s obchodním zástupcem stavebnin PRO-DOMA, které jsou hlavním dodavatelem stavby a logistickým partnerem zákazníka. A protože stavebniny PRO-DOMA disponují nejširší pobočkovou sítí u nás, celý proces dodávky materiálů na stavbu se tedy stane jednodušší a šitý na míru vašim potřebám na stavbě. Nabídka Pro Dům tedy dává dokonalý smysl - můžete získat za nejvýhodnějších podmínek dům a k tomu speciální servis.

Text: Komerční prezentace
Foto: archiv firmy ProDům

Dále čtěte

Stavíte dům, adaptujete či zařizujete interiér?

Stavíte dům, adaptujete či zařizujete interiér?

Obory stavebnictví, zařizovacích předmětů a příslušných technologií, jsou specifikou oblastí, která může být, zejména pro laickou veřejnost, relativně komplikovaným terénem. Každý rok však mají zájemci možnost získat aktuální přehled o nabídce trhu a současných trendech prostřednictvím dnes již tradičných Stavebních veletrhů v Brně. Ty letošní se konají ve dnech 25. – 29.4. 2006.

Rekonstrukce, stěhování a nové bydlení

Rekonstrukce, stěhování a nové bydlení

Okřídlené a mnohokrát citované konstatování o tom, že je lépe vyhořet, než se stěhovat, má v sobě mnoho pravdivého a zároveň je jisté, že pro mnoho z nás je stěhování možná ne úplně nejpříjemnější, ale přeci jen cestou k často vytouženému novému bydlení. Stejně tak je tomu i s rekonstrukcí. Ani ta není „zábavná“ , ale tak jako tak by měla vést k vyšší kvalitě bydlení. Konec konců, jaký jiný důvod bychom jinak k rekonstrukci měli?

Dům za milion korun i s pozemkem a zahranou?

Dům za milion korun i s pozemkem a zahranou?

Městské bydlení je drahé a pohodlné, stejně jako samotný život ve městě. Koupit si byt např. a nebo dokonce rodinný dům v Praze, je investice v řádech několika milionu korun. Trh s nemovitostmi mnoho alternativ nenabízí, ale nějaká řešení přeci jen existují.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Zatím bez komentáře

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Gerbera

Gerbera

Gerbera je známá jako velmi oblíbená řezaná květina, která vydrží ve váze i 14 dní. Některé její odrůdy se však hodí i...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 464 aktivních uživatelů 73 149 témat)

Poslední příspěvky

Bibi53
od: Bibi53 | 28. 09. 2016, 13:00

Hezké odpoledne všem. Dopoledne jsem trávila v ... Číst

kvetinka272
od: kvetinka272 | 28. 09. 2016, 11:05

Přeji krásný sváteční den U nás trochu pod m... Číst

pastelka-růžová
od: pastelka-růžová | 28. 09. 2016, 09:38

Krásné sváteční ráno, posílám fotky Pastelky pr... Číst

Sena
od: Sena | 28. 09. 2016, 08:46

Také přeju dobré ráno. V plánu máme s domácím s... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist