Living > Rekonstrukce > Rekonstrukce > Soutěžní rekonstrukce: Vysněná rekonstrukce

Soutěžní rekonstrukce: Vysněná rekonstrukce

27. 1. 2014 | Rekonstrukce

Dnes se podíváme do Havířova na další ze soutěžních rekonstrukcí. Majitelé si během rekonstrukce celého bytu prožili peklíčko, ale stálo to za to. Posuďte sami. První soutěžní rekonstrukce je tady!

Soutěžní rekonstrukce: Vysněná rekonstrukce

S manželem jsme se brali v roce 1993 a od té doby mi sliboval rekonstrukci. Vždy měl spoustu výmluv - někdy více, někdy méně oprávněných. O prázdninách jsme cestovali pouze po naší republice a tudíž neutratili tolik peněz jako za zahraniční dovolenou, a tak jsem navrhla, že bychom mohli zrušit Vánoce a část takto ušetřených peněz přesunout do té dvacet let slibované opravy bytu. :-) Byla jsem v šoku, když manžel s tímto nápadem souhlasil.

No, nic si nebudeme nalhávat, u něj zůstalo jen u toho, že konečně tuto velmi nákladnou záležitost schválil. Celá akce, koordinace prací, povolení a následné revize, shánění materiálu, řemeslníků a zařizovacích prvků, také samotné návrhy kuchyně, koupelny a předsíně zůstaly na mě. Však jsem to chtěla, tak jsem se musela starat.

Celá rekonstrukce trvala 5 šílených týdnů, kdy jsme celá rodina v tomto rekonstruovaném bytě bydleli. Nikomu bych to nepřála. Je to doslova peklo, především když si uvědomíte, že vám chybí ty nejdůležitější části bytu pro normální rodinný provoz. Koupat jsme se chodili po známých, stravovali jsme se v Globusu a prali jsme jak se dalo (spíš nedalo). Konečně jsem ocenila, že mám tolik oblečení pro sebe i pro děti. No každopádně jsme to přežili a sami posuďte jak se nám to povedlo. Posílám několik fotek. A pevně věřím, že to byla naše první a zároveň poslední rekonstrukce v životě :-). Renáta

 

Cena rekonstrukce: 256000 Kč

Spočítejte si kolik by vás rekonstrukce stála s Úvěrem od Buřinky ZDE

Místo rekonstrukce: byt Havířov

 

vysnena-rekonstrukce

vysnena-rekonstrukce

 

vysnena-rekonstrukce

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

jak se staví sen fotogalerie

vysnena-rekonstrukce

vysnena-rekonstrukce

vysnena-rekonstrukce

Dále čtěte

Soutěžní rekonstrukce: Rodinný dům Osek -1 patro

Soutěžní rekonstrukce: Rodinný dům Osek -1 patro

Pojďte se s námi podívat na další soutěžní rekonstrukci tohoto týdne. Jedná se o velmi komplexní rekonstrukci rodinného domu v Oseku. Musíme říct, že si naši čtenáři Lukáš a Hanka opravdu mákli :-)

Soutěžní rekonstrukce: Rekostrukce roubenky v Osekách

Soutěžní rekonstrukce: Rekostrukce roubenky v Osekách

A jsme tu zpět s naší soutěží o digitální fotoaparáty a nejnovější iPad Air. Věříme, že jste si užili Vánoce ve zdraví a teď už s námi opět napjatě sledujete, jaké nám byly zaslány rekonstrukce do redakce. Dnes vám představíme velmi povedenou roubenku.

Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce kuchyně v domku z roku 1930

Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce kuchyně v domku z roku 1930

Další rekonstrukce je od paní Ondrejkové z Havlíčkova Brodu. Poslala nám fotografie kuchyně v domě, jehož stavba započala v roce 1930.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Od: evaka, 31. 1. 2014

    S tímhle typem a rozměrem kuchyně a koupelny v paneláku se toho moc dělat nedá, pokud by se nepřestavělo půl bytu, takže v rámci daného prostoru je to velice rozumně, prakticky a elegantně vyřešené. Asi bych jenom vyměnila barvy skříněk v kuchyni (nahoru bílé, dolů hnědé), takhle to trochu opticky padá na hlavu. Nejsem milovník různých nalepených kytek na zdi ani podobných dekorů na obkladech, ale tady je to použito vcelku decentně a je to vlastně jediná ozdoba v kopupelně, takže budiž :) Asi bych popřemýšlela o instalaci nějaké jednoduché skříňky nad pračku, aby tam na polici nestrašily ty prací prostředky, ev.pod umyvadlo, které není vidět, ale předpokládám, že tam je, protože v koupelně není úložných prostor nikdy dost a čím míň věcí je na očích tím lépe. A ta obložená polička by se pak dala využít na nějakou svíčku nebo třeba na denně používanou kosmetiku. Ale jinak se mi to líbí !

  • Od: simi, 8. 7. 2014

    Rekonstrukce je zdařilá, takové čisté linie. S rozměry bytu se nedá nic moc udělat,ale prostory jsou provzdušněny.Zvolené barvy jsou jemné a nic nebude zahlceno doplňky. Bordury jsou nadčasové( i koupelny v zámcích je mají a pořád je to pěkné).Určitě to nepohodlí stálo za to, ale stravovat se během té doby i s dětmi v hypermarkutu v Globusu? Proč jim děláte reklamu? Nezaslouží si to!

Vložit komentář




Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Kalistemon

Kalistemon

Kalistemon je stromek nebo keř. Rostlina má úzké, vejčité, stálezelené listy. Květy jsou štětkovité útvary na koncích...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 460 aktivních uživatelů 73 144 témat)

Poslední příspěvky

Malda
od: Malda | 24. 09. 2016, 22:43

Kvalitni postel je zaklad kdo ma maly prostor a... Číst

Jožka
od: Jožka | 24. 09. 2016, 21:28

a onedlho fertik Číst

kvetinka272
od: kvetinka272 | 24. 09. 2016, 20:24

Přeji krásný den Já jsem dnes ten krásný den... Číst

Beky
od: Beky | 24. 09. 2016, 15:49

Mikori perfektní...příští rok tam jedeme taky ... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist