Living > Rekonstrukce > Rekonstrukce > Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce obývacího pokoje

Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce obývacího pokoje

3. 12. 2013 | Rekonstrukce

Představujeme vám další soutěžní rekonstrukci a tentokrát si kromě prohlížení fotek můžete i zopakovat slovenštinu. Lucie Rajčáková nám poslala rekonstrukci obývacího pokoje ve Skalici. Snižovala strop a pokládala plovoucí podlahu. Má pro vás také jeden tip.

Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce obývacího pokoje

Keď sme kupovali byt, nemali sme dostatok peňazí ani na vymaľovanie. Preto nadišiel čas, dať obývačke nový vzhľad, ktorý viac zodpovedá môjmu vkusu. Mám rada zariaďovanie a preto si vždy všetko vymýšľam sama od podlahy až po svetlá. Keďže žijem s deťmi sama, je rekonštrukcia vždy obmedzená rozpočtom. Vždy sa snažím, aby to nebolo poznať:) Urobili sme nové omietky, znížili stropy a urobili podhľady na bodovky. Steny sa vymalovali okrovou a rám na tapetu je čokoládový. Tapetu som si nalepila sama. Zariadenie obývačky ostalo pôvodné. Vstupy do obývačky obložili drevené zárubňe. Plávacia podlaha bola položená na pôvodnú drevenú podlahu. S rekonštrukciou som spokojná, ale odporúčam pri znižovaní stropov dať zvukovú izoláciu, najmä ak máte susedu, čo rada nosí opätky:)

Překlad: Když jsme kupovali byt, neměli jsme dostatek financí ani na výmalbu. Proto nadešel čas dát obýváku nový vzhled, který více odpovídá mému vkusu. Mám ráda zařizování, a proto si vždy všechno vymýšlím sama od podlahy až po světla. Jelikož žiji s dětmi sama, je rekonstrukce vždy omezená rozpočtem. Vždy se ale snažím, aby to nebylo poznat :) Udělali jsme nové omítky, snížili stropy a udělali podhledy na bodovky. Stěny se vymalovaly okrovou a rám na tapetu je čokoládový. Tapetu jsem si nalepila sama. Zařízení v obýváků zůstalo původní. Vstupy do obýváku mají nové dřevěné zárubně. Plovoucí podlaha byla položena na původní dřevěnou podlahu. S rekonstrukcí jsem spokojená, ale doporučuji dát zvukovou izolaci pri snižování stropů, především pokud máte sousedku, která ráda nosí podpatky:)

 

Cena rekonstrukce: 25 000 Kč

Spočítejte si kolik by vás rekonstrukce stála s Úvěrem od Buřinky ZDE

Místo rekonstrukce: Obývačka v Skalici

rekonstrukcia-obyvacky

rekonstrukcia-obyvacky

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

jak se staví sen fotogalerie

rekonstrukcia-obyvacky

rekonstrukcia-obyvacky

rekonstrukcia-obyvacky

rekonstrukcia-obyvacky

 

Komentáře ke článku

Přidat komentář
 • Od: evaka, 7. 12. 2013

  Změnou výmalby místnost hodně získala, ta červená byla strašně agresivní. Teď to chce ještě nějaké polštářky na sedačku (třeba i v barvách, které jsou použité na tapetě, ale v sytějším odstínu) a bude to příjěmná místnost. Jen ty obrázky/fotky bych dala do jedné řady, aby tam neskákaly jako neposedné kozy a celou tu řadu bych dala o kousek níž než jsou ty dvě nižší. (Obrázky mají být v úrovni očí nejčastějšího pohledu a čím jsou menší tím víc na tom záleží). Ten jídelní stůl bych klidně přisunula blíž té otapetované zdi, ale to už je prkotina. Mamino, jsi dobrá, žes to zvládla sama s dětma !

 • Od: Lucia, 7. 12. 2013

  Dakujem za pochvalu..Nad tými vankušikmi porozmýšľam:) Obrázky sú tak asymetricky, lebo čakajú ešte na 4tý..chcem dať deti znova nafotiť. Vešala som ich vyššie, lebo synovou zálubou je loziť po tom zadnom čele.

 • Od: evaka, 8. 12. 2013

  Není zač :) I v případě, že budou obrázky 4 vypadaly by lépe nějak kompaktněji uspořádané, třeba prostě 2 vedle sebe a další 2 pod nimi vždycky přesně pod těmi nahoře (aby celek tvořil takový jakoby obdélník), ale to už je maličkost. Já osobně bych si tam na tohle místi dala spíš nějaký větší obraz a fotky bych si umístila třeba do ložnice, je to taková intimní záležitost, tak by se tam hodily. Ale to už je věc priorit a osobního vkusu :)

 • Od: Viera, 10. 12. 2013

  Dobrý deň, nechápem, prečo prekladáte text do slovenčiny? Potom by ste mali prekladať aj diskusiu. Inak držím palce a fotky by som ani ja nedávala cik cak.

 • Od: evaka, 11. 12. 2013

  Jestli to náhodou nebude tím, že to není překlad, ale autentický text průvodního popisu majitelky bytu, která je nejspíše Slovenka, soudíc podle odpovědi :) "Překlad" by to byl, kdyby to bylo česky, ne ? Jak jednoduché, milý Watsone .. :)

 • Od: Viera, 11. 12. 2013

  Watson urobil chybu - chcela som napísať ZO slovenčiny - myslím, že všetci si rozumieme - pozdravujem

 • Od: evaka, 12. 12. 2013

  No, veď hej ! :))) Iba : aj u nás sú patrne také hotontótské predpisy o dabingu zo slovenčiny, patrne pre tých mladých, čo už nerozumejú. Aj ja pozdravujem ! :)

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Amarylis

Amarylis

Pochází z jižní Ameriky a do Evropy se dostala na konci 17. století. Tato rostlina, která patří mezi cibulovité, je...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 465 aktivních uživatelů 73 149 témat)

Poslední příspěvky

kvetinka272
od: kvetinka272 | 30. 09. 2016, 20:52

I když se blíží čas plískanic, stále mi na zahr... Číst

kvetinka272
od: kvetinka272 | 30. 09. 2016, 20:35

Dnes byl opravdu nádherný den [attachment=4:4... Číst

jitrk
od: jitrk | 30. 09. 2016, 19:20

To ne, Balerina Dreams je menší a tmavší. Tu má... Číst

ihik
od: ihik | 30. 09. 2016, 14:43

Já bych ji koupil. Během stavby jsem si desku p... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist