Living > Rekonstrukce > Rekonstrukce > Soutěžní rekonstrukce: Obývací pokoj Vítkov

Soutěžní rekonstrukce: Obývací pokoj Vítkov

5. 2. 2014 | Rekonstrukce

Další příspěvek do naší soutěže Nejlepší rekontrukce s Buřinkou je tady. Tentokrát se podívejte, jak prokoukl obývací pokoj manželů Faldýnových.

Soutěžní rekonstrukce: Obývací pokoj Vítkov

Dobrý den, rádi bychom se s Vámi podělili o zkušenosti s přestavbou našeho obývacího pokoje, která proběhla v listopadu roku 2013. Naším cílem bylo především vytvořit příjemný a elegantní prostor, vhodný zejména pro relaxaci celé naší rodiny.

Prvním krokem v našem „projektu“ byl nákup sedačky, od které se vše odvíjelo. Následně jsme provedli odstranění a zazdění nepoužívaných dveří, vymalování pokoje, osazení stropními a podlahovými lištami, instalaci panelových závěsů, renovace PC stolku, vytvoření dekorací vč. obrazů.

Na přestavbě jsme pracovali měsíc a mezi největší položky v našem rozpočtu (80 000 Kč) patřila kožená sedačka (ETAP SOFA – Polsko) a nábytek (IKEA). To vše jsme zvládli bez cizí pomoci a s výslednou podobou obývacího pokoje jsme velice spokojeni. S pozdravem manželé Faldýnovi

 

Cena rekonstrukce: 80 000 Kč


Spočítejte si kolik by vás rekonstrukce stála s Úvěrem od Buřinky ZDE

Místo rekonstrukce: obývací pokoj v bytě Vítkov

 

obyvaci-pokoj-1

obyvaci-pokoj-1

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

jak se staví sen fotogalerie

obyvaci-pokoj-1

obyvaci-pokoj-1

Dále čtěte

Soutěžní rekonstrukce: Obývákové stěny - obkladačky

Soutěžní rekonstrukce: Obývákové stěny - obkladačky

Další soutěžní rekonstrukce, tentokrát z Ústí nad Labem od paní Juráňové. Chcete také soutěžit o digitální fotoaparát a iPad Air? Stačí se zúčastnit naší soutěže a poslat fotografie vaší rekonstrukce.

Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce kuchyně v domku z roku 1930

Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce kuchyně v domku z roku 1930

Další rekonstrukce je od paní Ondrejkové z Havlíčkova Brodu. Poslala nám fotografie kuchyně v domě, jehož stavba započala v roce 1930.

Soutěžní rekonstrukce: Okál jako nový

Soutěžní rekonstrukce: Okál jako nový

Po dvacet šesti letech pilné služby domek OKAL potřeboval důkladnou rekonstrukci. Navíc tři děti už odrostly, a tak potřebují každé svůj pokojíček. Představujeme poslední rekonstrukci tohoto týdne.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
 • Od: evaka, 5. 2. 2014

  Asi bych nevolila tu přízračnou fialovomodrou LEDku na podsvícení prostoru za TV ale nějakou teplejší barvu (i když vlastně ladí k barevné koncepci pokoje), ale to je tak asi to jediné, co by mi v pokoji vadilo a to asi vlastně jen večer :). Přítomní musí při tomhle světle vypadat asi trochu mrtvolně, není to lichotivá barva pro lidský obličej :) Ale jinak to je vyřešené velmi jednoduše, elegantně, čistě vč. těch svislých pruhů na zdi za sedačkou a hlavně designově hodně zajímavého konfer. stolku. Přestože místnost asi není moc velká nepůsobí přecpaně právě kvůli zvolenému jednoduchém designu. Já to považuju za jednu z nejpovedenějších rekonstrukcí, co tu byly kdy uveřejněny. Hodně se mi to líbí, fakt.

 • Od: Milan Faldýn, 10. 2. 2014

  Děkujeme za Vaše komentáře. Pokud jde o barvu podsvícení TV, tu lze samozřejmě měnit podle přání každého uživatele a jeho nálady. A podlahu bychom vyměnili také, ale rozhodly ... však víte co.

 • Od: Jan Dvořák, 6. 2. 2014

  Souhlasím s tím podsvětlením. Teplá bílá by byla lepší. Tahle barva mi připomíná odpuzovač hmyzu z masny. Konferenční stolek bych osobně volil s 90stupňovými úhly. Oblouk není tvar a tohle mi tak nějak "očně" nesedí k sedačce. Ta je hranatá... Sedačka mooožná lehce větší...ale foto může zkreslovat. Fialová na zdi bezva! Závěsy bezva! celkově bezva...nábytek, obrazy...super! Aby to bylo TOP, vyměnil bych podlahu:-) Rozhodně palec nahoru, líbí! Nic přeplácanýho, žádný věci z dekoračních shopů z nákupáku...bezva! TIP: pověste TV na zeď.

 • Od: Jan Dvořák, 6. 2. 2014

  a možná bych ještě ten Expedit vedle sedačky pověsil na zeď cca 20cm nad zem. Roztáhne to šířku pokoje. A taky se mi líbí napojení toho druhého Expeditu (4x4). Super nápad i provedení.

 • Od: evaka, 10. 2. 2014

  Jo, ten nápad s tím napojením je bezvadný ! A pro mně je i ovál tvar :) Naopak v tomhle případě mi připadá, že zjemňuje tu strohost zbytku pokoje. Tím spíš je celkem stylově jednoduchý. Škoda, že ten pokoj není na každou stranu aspoň o metr delší, vyznělo by to celé ještě líp. Ale holt každej pracuje s tím, co má ..

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Platan

Platan

Mohutně opadavé stromy s borkou na kmenech charakteristicky se odlupující, koruna rozložitá, listy velké, střídavé...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 461 aktivních uživatelů 73 146 témat)

Poslední příspěvky

pafas
od: pafas | 26. 09. 2016, 15:07

Ano, i nad touto variantou jsem uvažoval. Vzhle... Číst

ihik
od: ihik | 26. 09. 2016, 12:41

No a co to vyřešit tak, že mezi brankou a posuv... Číst

Sena
od: Sena | 26. 09. 2016, 11:15

Bibi, najednou jsem špatně artikulovala. Jako b... Číst

kvetinka272
od: kvetinka272 | 26. 09. 2016, 10:27

Bibi, najednou jsem špatně artikulovala. Jako b... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist