Living > Rekonstrukce > Rekonstrukce > Soutěžní rekonstrukce: Koupelna v Trnavě

Soutěžní rekonstrukce: Koupelna v Trnavě

21. 3. 2012 | Rekonstrukce

- Velikost písma +

Nejen v Čechách se řeší rekonstrukce koupelen. Vypadá to, že i naši slovenští sousedé touží předvést svůj um. Paní Dušková z Trnavy má za sebou devítíměsíční rekonstrukci domu a do soutěže nám zaslala fotografie nově proměněné koupelny.

Dobrý večer,
 
i já bych vám ráda ukázala pár záběrů, jak se naše stará koupelna, která nám sloužila více jak 20 let, proměnila v úplně novou.


Bydlíme ve starším rodinném domě, kde jsme měli koupelnu s malinkým umývátkem a spojenou s WC, což nám hlavně v posledních letech když už
děti povyrostly, nevyhovovalo. Pustili jsme se do úplně kompletní rekonstrukce celého domu, od podřezávání proti vlhkosti, zateplováni, nových rozvodu vody, kanalizace, topení, výměny oken, snižováni stropu, nových nátěrů, omítek i elektřiny.

Taky došlo k posouvání příček, a tak nová koupelna vznikla na místě, kde byla předtím kuchyň. Vzhledem k tomu, že se dělalo všechno najednou, jsme na koupelnu neměli daný přesný rozpočet, byl jen rozpočet na kompletní rekonstrukci celého domu.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

koupelny inspirace fotogalerie


 
Náklady na novou koupelnu a WC se vyšplhaly na 280 tisíc. Jak vznikalo nové WC, ukážu snad někdy příště, už se mi sem nevešlo do počtu fotek:) Když se mluvilo o nové koupelně, od začátku jsme v ní chtěli mít vanu i sprchový kout a teď jsme s novou koupelnou všichni maximálně spokojení.


 
Kompletní rekonstrukce celého domu trvala 9 měsíců, které byly  velmi náročné, ale jsme rádi,  že jsme se do ní pustili a teď si nové bydlení jen pochvalujeme. Stálo to za to.
 
S pozdravem Renáta Dušková, Trnava

 

 

 

Dále čtěte

Soutěžní rekonstrukce: Proměna staré půdy

Soutěžní rekonstrukce: Proměna staré půdy

Pokud máte doma starou nevyužitou půdu, tak se nechte inspirovat naší další soutěžní rekonstrukcí, kterou zaslala k nám do redakce paní Svobodová z Perné.

Soutěžní rekonstrukce: Koupelna v novém kabátu

Soutěžní rekonstrukce: Koupelna v novém kabátu

Rekonstrukce koupelny a wc je dost komplikovaná sama o sobě, natož když jste v osmém měsíci těhotenství. Ale Cvejnovi ji zvládli na jedničku ještě před příchodem potomka.

Soutěžní rekonstrukce: Kompletní proměna bytu

Soutěžní rekonstrukce: Kompletní proměna bytu

Jistě znáte ten skvělý pocit, když si něco doma opravíte, nebo předěláte a všichni vás chválí. Rozhlédnete se okolo sebe a vidíte, jak se váš um a pot zhmotnil v odvedenou práci. Tak podobně se určitě cítila i paní Renata Pohorská s rodinou, když dokončili rekonstrukci jejich bytu.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Od: Michaela, 21. 3. 2012

    Reality Brno

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Rostlina dne

Šeřík

Šeřík

Dnes se ve světě pěstuje až kolem 800 kultivarů. Patří mezi ně jak odrůdy plnokvěté, tak ty s jednoduchými květy. Vůni...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(25 491 aktivních uživatelů 72 473 témat)

Poslední příspěvky

kvetinka272
od: kvetinka272 | 01. 10. 2014, 22:42

Bonny, vím. Taky už nezvládáme tolik, kolik jsm... Číst

bonny007
od: bonny007 | 01. 10. 2014, 22:28

Květinko, to máš pravdu. Důchodu si užíváme, je... Číst

kvetinka272
od: kvetinka272 | 01. 10. 2014, 22:20

Bonny, důchod není konečná. Důchod je začátek k... Číst

bonny007
od: bonny007 | 01. 10. 2014, 22:04

Květinko, já si čtu i u vás vedle, tak vím, co ... Číst

ABradio - poslouchej online!

Čtěte také

TOPlist