Living > Ostatní > PR články > ACM Money pomáhá vyřešit rekonstrukci nemovitosti

ACM Money pomáhá vyřešit rekonstrukci nemovitosti

26. 2. 2008 | PR články | ACM Money

Každý by se chtěl nastěhovat do nového domu či bytu. Mnohdy jsou ale náklady na pořízení nové nemovitosti natolik vysoké, že se daleko více vyplatí zrekonstruovat starší nemovitost. Nebo vám zbyl dům po babičce a vy ho chcete zrekonstruovat pro své děti.

ACM Money pomáhá vyřešit rekonstrukci nemovitosti

Než se do rekonstrukce pustíte, vždy zhodnoťte stavebně-technický stav nemovitosti. Pokud v této oblasti nemáte dostatečně odborné znalosti, přizvěte si na prohlídku vašeho vytipovaného objektu odborníka. Tím může být statik, soudní znalec nebo stavitel s dlouholetou praxí. Získáte důležité informace o tom, zda je nemovitost vůbec vhodná k dalšímu užívání a bude-li možné dům nebo byt stavebně upravit podle vašich představ.

Potřebujete stavební povolení?

Než ale začnete rekonstruovat, pamatujte, že rekonstrukce je vlastně změna stavby a podléhá stavebnímu povolení. Prosté ohlášení o rekonstrukci stavebnímu úřadu se provádí jen u takové stavební úpravy, kterou se nemění vzhled stavby a nezasahuje se do nosných konstrukcí stavby, či se nemění způsob užívání stavby. Pro všechny ostatní stavební úpravy musíte získat souhlas stavebního úřadu.

Před zahájením rekonstrukce ale vyvstává zásadní otázka. Kde vzít peníze na drahé stavební úpravy? Pokud potřebujete zahájit rekonstrukci co nejdříve a nemáte momentálně potřebnou hotovost, nabízí se možnost vzít si hypotéku. "Ale mnohdy vám banky z různých důvodů hypotéku neposkytnou," vysvětluje místopředseda představenstva ACM Money Jaroslav Hlaváček.

"Proto naše společnost ACM Money nabízí unikátní produkt pro zájemce o rekonstrukci nemovitosti, kterým banky nepůjčí," uvádí Hlaváček z ACM Money. ACM Money půjčuje každému až 2 000 000 korun a to už do pěti dnů.

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

jak se staví sen fotogalerie

U ACM Money nepotřebujete ručitele

"Získání úvěru u ACM Money je oproti většině dalších poskytovatelů půjček velmi snadné. Pro jeho získaní stačí platný občanský průkaz, výpis z katastru nemovitostí a nabývací titul k nemovitosti (např. kupní smlouva)," vysvětluje místopředseda představenstva ACM Money Jaroslav Hlaváček. ACM Money přitom nepožaduje žádného ručitele.

"Jsme na trhu již od roku 2004 a poskytli jsme již více než 1 200 úvěrů," uvádí Hlaváček. "Úroky z úvěru se u ACM Money pohybují od 7,92 % a RPSN od 10,37 % - v závislosti na výši konsolidovaných úvěrů, poskytnutých poplatcích a celkové délce splácení.", dodává Hlaváček.

 

ACM Money vám nebude ani kontrolovat faktury

"Na rozdíl od mnoha bank vám ani nebudeme kontrolovat faktury," dodává důležitou poznámku Hlaváček z ACM Money. S půjčkou od ACM Money tak můžete platit bezproblémově, jak to uznáte za vhodné.

Kontakt na ACM Money Czech Republic je 800 900 910, web pak www.acm.cz a www.mojepujcka.cz.

Související články o ACM Money

ACM Money - půjčka na zdraví
ACM Money - půjčka na cokoli
ACM Money – půjčky na automobily
ACM Money – půjčka na plastickou operaci

 

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Od: Karel Munst, 4. 10. 2008

    Půjčka na rekonstrukci nemovitosti od ACM Money je nejlepším návodem jak o svou nemovitost navždy přijít.

  • Od: Rut, 19. 1. 2009

    Pro pana Karla,proč si myslíte že přijde člověk o bydlení,když si veme půjčku od ACM Money,já právě žádám můžete mi dát vědět na email na co si dát pozor děkuji.

  • Od: mirka, 3. 5. 2009

    my jsme touto spol. o dum přišli,psychicky jsme na dně nadělali nám plno problémů u bank,blokli konta.Takže pokud chcete žít v klidu aještě ste to neudělal,tak z vlastní zkušenosti já nedoporučuji

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Kalistemon

Kalistemon

Kalistemon je stromek nebo keř. Rostlina má úzké, vejčité, stálezelené listy. Květy jsou štětkovité útvary na koncích...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 460 aktivních uživatelů 73 144 témat)

Poslední příspěvky

Malda
od: Malda | 24. 09. 2016, 22:43

Kvalitni postel je zaklad kdo ma maly prostor a... Číst

Jožka
od: Jožka | 24. 09. 2016, 21:28

a onedlho fertik Číst

kvetinka272
od: kvetinka272 | 24. 09. 2016, 20:24

Přeji krásný den Já jsem dnes ten krásný den... Číst

Beky
od: Beky | 24. 09. 2016, 15:49

Mikori perfektní...příští rok tam jedeme taky ... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist