Living > Interiér > Nábytek > Nábytek na míru – standard nikoliv luxus

Nábytek na míru – standard, ne luxus

8. 2. 2016 | Nábytek

Období, kdy truhlářská výroba byla synonymem přepychu, je již minulostí. Cenová nabídka řadového sortimentu je dnes prakticky stejná, jako výroba nábytku na zakázku. Problematika v tomto odvětví tkví v jiné oblasti a tím je správný výběr dodavatele.

Nábytek na míru – standard nikoliv luxus

Dnešní trend moderního bydlení dospěl do fáze, kdy se díky stále se zvyšující poptávce po zakázkovém prodeji a nábytku na míru snižují i náklady na jejich výrobu. Na řadu tak přichází kvalitní řemeslná práce spojená se stoprocentní spokojeností každého zákazníka. V současnosti se nejoblíbenější variantou nábytku na míru stávají vestavěné skříně.

Výhody nábytku na míru můžeme spatřovat hned v několika rovinách. Pomineme-li samotnou kvalitu práce, největší předností je užitečnost a originalita každého kusu. Většina z výrobků vychází z praktičnosti v běžném provozu, který umožňuje snadný způsob zacházení. Výhodou takového nábytku je i neotřelý design. Můžete si tak nechat vyrobit vestavěnou skříň tradičních tvarů a materiálu ale také vyzkoušet moderní design s nadčasovým leskem nebo naopak využít čistě přírodní a odolný materiál, kterým je bambus.

Současný trh disponuje mnohými nabídkami různých řemeslníků, kteří však ne vždy naplní zákazníkovy požadavky. V rámci správného výběru nám v tomto ohledu mohou posloužit tzv. poptávkové systémy jako například projekt Poptávej.cz.

Výhody využití této cesty ocení nejen koncový zákazníci, ale také sami dodavatelé. Princip systému je založen na vzájemné spokojenosti. Poptávkový systém se staví do role prostředníka, který zprostředkovává cestu mezi nabídkou a poptávkou. Pokud si tedy žadatel zadá poptávku na výrobu nábytku na míru, je mu doručena nabídka od několika řemeslných firem přímo do emailu.

Právě díky možnosti srovnání několika nabídek přímo v emailu je uživatel ušetřen sáhodlouhého hledání rešerší a celý projekt tak přispívá větší spokojenosti dodavatelů a samotných zákazníků.

Komerční prezentace

Dále čtěte

Nábytek z ratanu a jiných podobných materiálů

Nábytek z ratanu a jiných podobných materiálů

Ratan a jiné podobné materiály užívané pro výrobu nábytku nikdy nezískaly dominantní postavení na trhu. Většina uživatelů dává stále přednost např. klasickému dřevu. Jedním z důvodů je jistě skutečnost, že ratanový a jemu podobný nábytek jako málokterý jiný vytváří v interiéru víceméně jednou danou atmosféru a ze své povahy se také v podstatě nevyskytuje jako nositel nějakého modernistického či avantgardního tvarosloví. Ale i zde existují výjimky.

Nábytek originálních tvarů

Nábytek originálních tvarů

Pohodlí, vtip a nepravidelné tvary – nábytek, který oplývá právě takovými vlastnostmi, vám byt rozveselí a vás potěší. Vydejte se do prodejen najít nepravidelné tvary, užijte si zařizování i bydlení v netradičním a pak jen čekejte, co na to návštěvy.

Vestavěné skříně – řešení v atraktivním designu

Vestavěné skříně – řešení v atraktivním designu

Od momentu, kdy byl vyroben první kus až do současnosti, získávají vestavěné skříně stále více na popularitě. A proč? Díky své variabilitě a schopnosti ušetřit značnou část místa – to vše navíc při zachování dokonalého designu. V první řadě je dobré mít alespoň základní představu o tom, k čemu bude skříň sloužit. Vestavěné skříně lze aplikovat do všech interiérů, kde potřebujeme dostatek úložných prostor – v hlavní obytné místnosti, v ložnici, dětském pokoji, pracovně na chodbě nebo v hale. Dobře koncipovaná vestavěná skříň musí využít každého volného místa, poskytovat přehled a snadný přístup ke všem uloženým věcem.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Zatím bez komentáře

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Gerbera

Gerbera

Gerbera je známá jako velmi oblíbená řezaná květina, která vydrží ve váze i 14 dní. Některé její odrůdy se však hodí i...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 464 aktivních uživatelů 73 149 témat)

Poslední příspěvky

kvetinka272
od: kvetinka272 | 28. 09. 2016, 18:14

Bibi, já neumím odpočívat Dnes jsem kompletn... Číst

Beky
od: Beky | 28. 09. 2016, 17:15

Fakt ten čas letí Pastelko,už je z ní slečna ..... Číst

Bibi53
od: Bibi53 | 28. 09. 2016, 13:00

Hezké odpoledne všem. Dopoledne jsem trávila v ... Číst

kvetinka272
od: kvetinka272 | 28. 09. 2016, 11:05

Přeji krásný sváteční den U nás trochu pod m... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist